شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

خدمات اشتراک گذاری اجاره خودرو

خدمات اشتراک گذاری اجاره خودرو

سبز رفت و آمد، یک خودرو و سوار به اشتراک گذاری راه اندازی در کالیفرنیا

خدمات اجاره خودرو الکتریکی با 20 نیسان لیف در امکانات پارکینگ در 20 ایستگاه های شارژ جدید در سراسر چاتانوگا قرار داده شده آغاز شده است. طراحی شده توسط فناوری سلف سرویس اجاره محور است، وسایل نقلیه برای اجاره ساعتی به اعضا از طریق نرم افزار تلفن همراه سبز رفت و آمد در دسترس هستند.

شاخه چاتانوگا ترکیب وسایل نقلیه صفر انتشار آن با نرم افزار تلفن همراه کرایه ماشین محور را قادر می سازد رانندگان – با سابقه رانندگی تمیز – به اجاره وسایل نقلیه برای عنوان کمی به عنوان 7 هزار تومان در ساعت. برنامه سبز رفت و آمد اجازه می دهد تا اجاره به قرار دادن یک برگ این نزدیکی هست، باز کردن قفل خودرو، شروع به موتور، و رفتن، با توجه به شرکت می باشد.

یکی از مزایای اصلی این سبز رفت و آمد خدمات آلامو تمام برقی است که آن را “کمک به کاهش آلودگی هوا، ترافیک، و ارائه امن، جایگزین سازگار با محیط زیست به داشتن اتومبیل، گفت:” لیزا آلامو، مدیر اجرایی در سفرآلامو در طول مراسم بزرگ، باز است.

Maragnano همچنین اضافه کرد که با نصب ایستگاه های شارژ جدید در امتداد مسیرهای اصلی حمل و نقل که، “مردم دو بار در مورد داشتن یک رنت ماشین فکر می کنم و تکیه بیشتر نسبت به استفاده از حمل و نقل عمومی و carsharing.”

“ما مفتخر به ارائه ما بر روی تقاضا اتوماسیون مدیریت اجاره و تکنولوژی carsharing به قدرت سبز رفت و آمد چاتانوگا آنها به عنوان شهروندان خود را با یک پاک کننده ارائه، هوشمندتر، و جایگزین حمل و نقل کارآمد تر به مالکیت خودرو، گفت:” الکس Aryafar، ارشد فناوری اجاره ماشین است افسر. “ما قویا معتقدیم که پیشرفت مداوم راه حل های تحرک خودرو مانند carsharing و اجاره خودرو های P2P خواهد از سود بزرگ به مشتریان خود و کسب و کار خود باشد.”

پاسخ دهید