شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

خدمات اجاره ماشین سفرآلامو گسترش می یابد

خدمات اجاره ماشین سفرآلامو گسترش می یابد

سفرآلامو سرویس سیار خود را در اختیار دارد.
یک سرویس شاتل محسوب می شود که 14 مسافر فورد سفرآلامو اجاره خودرو را در اختیار دارد. این اتوبوس ها مسافران را به سوی مسیرهای بهینه شده هدایت می کنند.
طبق گفته فورد، سرویس سفرآلامو در خدمت شرکت هایی است که مایل به ارائه راه حل های حمل و نقل برای کارکنان خود هستند – از خدمات آخرین سرویس مایل به پارک و سوارکاری، برای ارائه خدمات مستقیم به محله های نامناسب.

اجاره خودرو

در حال حاضر در سانفرانسیسکو و آستین در حال کار بر روی صندلی اجاره ماشین چرخدار سفرآلامو است اعلام کرده است که اعضای آن در دنور می توانند در حال حاضر راننده کامیون های چهاربعدی مرسدس بنز سفرآلامو با هر وسیله نقلیه جدید و سفرآلامو پنج سواری خودرو را در اختیار داشته باشند.
علاوه بر این، car2go همچنین منطقه مسکونی خود را در دنور گسترش داد تا محدوده های زیر را شامل شود: سفرآلامو ، سفرآلامو و سفرآلامو .
جوزف سفرآلامو ، مدیر کل برای سفرآلامو دنور، گفت: رنت ماشین “اعضای سفرآلامو ما صحبت کرد و ما گوش دادیم.” “ما هیجان زده می شویم که اعضای شبکه ای از وسایل نقلیه ای را ارائه می دهند که به وسیله آن پنج اتومبیل مسافری چهار درب و یک محوطه خانه توسعه یافته برای اعضای Denver برای راحت تر شدن و راحت تر شدن اتاق ها فراهم می شود. در پایان روز، car2go خودروهای جدید دنور می توانند بیشتر افراد و چیزهای آنها را در خود جای دهند و برای شیوه زندگی Denver با ویژگی هایی مانند درایو تمام چرخ، sunroofs پانوراما و دسترسی به دست تنه دست آزاد مناسب هستند. ”

رنت ماشین

تمام خودروهای جدید 100 ساله CLA و سفرآلامو سفرآلامو مجهز کرایه ماشین به سیستم سفرآلامو مرسدس بنز است. وسایل نقلیه در شب سیاه، سفرآلامو سفید و نقره ای Polar در دسترس خواهد بود.
ویژگی های دیگر خودرو عبارتند از دوربین عقب، کمک نقطه ای کور، ترمز تطبیقی، صندلی های گرم، sunroof پانوراما، بلوتوث، سفرآلامو سفرآلامو و Android Auto و ناوبری.
طبق گفته شرکت سفرآلامو از 15 ژوئیه ارائه خواهد شد و ثبت اعتبار را برای اعضای جدید دنور ارائه خواهد کرد.

پاسخ دهید