شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
اجاره ماشین

تویوتا به ویژگی های فن آوری ایمنی در کرایه ماشین

 تویوتا به ویژگی های فن آوری ایمنی در کرایه ماشین

رنت ماشین

در اجاره این سال را به نمایش بین المللی خودرو، تویوتا تکنولوژی جدید ایمنی حس خود را به نمایش می گذارند. در طول ساعات نمایشگاه، غرفه تویوتا خواهد شرکت کنندگان نشان می دهد با یک تجربه واقعیت مجازی از ویژگی های ایمنی فن آوری فراهم می کند.
بسته تویوتا ایمنی حس طراحی شده است برای حمایت از آگاهی راننده، تصمیم گیری، و عملیات خودرو بیش از یک محدوده سرعت.
با توجه به تویوتا، ویژگی های عبارتند از سیستم پیش از برخورد، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده، هشدار خروج از خط، نور بالای اتوماتیک و کنترل رادار کروز پویا.
تکنولوژی ایمنی به سه زمینه های حفاظت از تصادف: جلوگیری و یا کاهش برخورد عقب، نگه داشتن رانندگان در خط خود، و افزایش ایمنی جاده در طول شب رانندگی، می گوید تویوتا.

کرایه ماشین

“در تویوتا، ما معتقدیم که میل نهایی جامعه ای که ارزش تحرک باید حذف نهایی تلفات ترافیکی و صدمات، گفت:” باب کارتر، معاون رئيس جمهور ارشد – عملیات خودرو در فروش تویوتا موتور ایالات متحده آمریکا شرکت “مطالعات نشان می دهد که پیشرفته فن آوری های ایمنی فعال می تواند تاثیر عمیقی بر ایمنی خودرو است. تویوتا مفتخر است به گسترش در دسترس از این فن آوری – و برای انجام این کار یک گزاره ارزش عالی برای مشتریان و همچنین ”
برای سال 2017، بسته ایمنی حس در دسترس خواهد بود به عنوان لوازم جانبی اختیاری در تویوتا Yaris، آوالون، RAV4، پریوس، کوهی، و کرولا با توجه به شرکت می باشد.

اجاره ماشین

با سفرآلامو آسوده برانید.

پاسخ دهید