شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

توسعه سیستم اجاره ماشین

توسعه سیستم اجاره ماشین

 یک پلت فرم تجارت مسافرتی، یک قرارداد جهانی اجاره ماشین جدید را با  پلت فرم توزیع حمل و نقل زمینی ارائه می دهد که از ارائه دهندگان خدمات جهانی و منطقه ای ارائه می دهد، امضا کرده است.

این شراکت جدید به این معنی است که نمایندگان مسافرتی مرتبط با سفرآلامو دسترسی بیشتری به گزینه های اجاره اتومبیل دارند، از جمله شرکت های کوچکتر منطقه ای. به گفته شرکت، مشتریان سفرآلامو همچنین به سیاست های مربوط به سفر و شرایط و ضوابط چند زبانه دسترسی خواهند داشت.

ماباکار در ایرلند، یک پلت فرم توزیع جهانی برای همه انواع حمل و نقل زمینی، از جمله اجاره خودرو نقل و انتقالات، خودروهای مسکونی، موتورسیکلتها و هلیکوپترها را توسعه داده است. به گفته شرکت، شرکت سفرآلامو شرکت های مسافرتی آنلاین و مشتریان خود را، از جمله خطوط هوایی و نمایندگی های آنلاین، به شبکه جهانی حمل و نقل متصل می کند.

 

رنت ماشین

مایک وبستر، مدیر عامل شرکت سفرآلاموگفت: “ما خوشحالیم که وارد این ارتباط جدید با می شویم.” “ترکیبی از تکنولوژی پیشرفته با مابقی عرضه جهانی مواباک به ما در گسترش جهانی  رنت ماشین ادامه خواهد داد. علاوه بر این، این ارتباط با  ما را قادر می سازد تا به مشتریان آژانس های مسافرتی جدیدی دسترسی پیدا کند و آنها را به انتخاب و انعطاف پذیری بیشتر در مورد محتوای اجاره اتومبیل ارائه دهد. “

نیکلاس آندرین، معاون ارشد ارشد مسافرتی هتل، ماشین و تبلیغات، گفت: “این ارتباط استراتژیک با کرایه خودرو  در حصول اطمینان از اینکه ما در ارائه مطالب گسترده برای مشتریان خود برای مشتریان خود ادامه می دهیم، هستیم.” “ما در حال حاضر ارائه محتوای بی نظیر هتل، با بیش از 650،000 خواص هتل در دسترس است، و در حال حاضر از طریق  ما قادر به ارائه گزینه های ماشین های اضافی در سراسر جهان است. اجاره اتومبیل یک منطقه رشد مهمی برای ما و همچنین مشتریان آژانس مسافرتی ما است، بنابراین ما در حال تمرکز واقعی روی آن هستیم

پاسخ دهید