شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

تقاضای اجاره خودرو از سایت سفرآلامو

 تقاضای اجاره خودرو از سایت سفرآلامو

شرکت های اجاره ای سنتی به نظر می آیند که انتخاب های واضح برای شروع شرکت های اتومبیل سازی است. آنها از مزایای ساخته شده در خارج از دروازه برخوردار شده اند:  اجاره خودرو دسترسی به سرمایه برای خرید ناوگان، پرسنل برای مدیریت آن و کانال هایی برای فروش واحدهای فروخته شده.
در واقع، شرکت های بزرگ اجاره اتومبیل از مزیت استفاده کرده اند – سفرآلامو (سفرآلامو)، شرکت سفرآلاموو سفرآلامو24/7 کنترل حدود 85٪ از کل بازار خودرو در ایالات سفرآلامورا شامل سفرآلامومتعلق به سفرآلامو، و آن سهام تقریبا جهش در مورد 95٪

بنابراین آیا این فرصت را برای شرکت های اجاره ای مستقل اجاره ماشین و مستقل برای ورود به بازار اتومبیل ها فراهم می کند؟ و آیا واقعا آنها می خواهند؟
سفرآلامو، یک شرکت مستقل تاسیس شده در سفرآلامو، سرویس سفرآلامو را در سال 2012 راه اندازی کرد. سفرآلاموخودش را تاسیس کرده و حتی موفق به رشد شد، هر چند سفرآلامومی گوید که چیزها ممکن است متفاوت باشد امروز همه چیز را انجام دهید او می گوید: “آنچه که من انجام دادم، در آن زمان بودم، اما بازار تغییر کرده است.”

شاید توجه اولیه برای یک شرکت خودرو سازی راه اندازی شده رنت ماشین  در حال حاضر تحکیم بازار است. رقبای جدید با قدرت و مقیاسی که از سوی شرکت های اصلی خودرو در مورد مسائل مربوط به قراردادهای پارکینگ، مذاکرات با سازمان های دولتی و خرید و فروش ناوگان ایجاد شده است، مواجه خواهند شد.
با این حال، جنبش دیگری وجود دارد که از تکنولوژی اتومبیل سازی استفاده می کند اما لزوما نیازی به شروع یک شرکت جداگانه ندارد. در واقع، این مدل کسب و کار بهترین است بدون نام خودرو به اشتراک گذاری در همه جا.
اگر ناوگان خود را می توان تقریبا در هر جایی قرار داد، فورا توسط اشخاصی که می توانند در تراکنش های اجاره خود را در دستگاه های تلفن همراه خود شروع و تکمیل کنند، دسترسی پیدا می کنند؟

این مدل جدید به نام «تقاضای»، «خودسوزی» یا «از راه دور» با استفاده از این مدل جدید، فرایند اجاره اتومبیل را به طور اتوماتیک و غیرمتمرکز می کند و خودروی اجاره را کرایه ماشین  از محدوده های سنتی تعداد اجاره و مقررات آزاد آزاد می کند. این ممکن است خیلی شبیه به اشتراک گذاری ماشین ها باشد، زیرا تکنولوژی مشابه این روند را کنترل می کند. با این حال، تکنولوژی ترکیب اتومبیل با ترکیب مدل اجاره اتومبیل سنتی فرصت های کسب و کار جدیدی برای اپراتور اجاره ماشین کوچکتر را فراهم می کند – بدون نیاز به شروع یک شرکت خودروسازی مجزا.
الکس آريافار از سفرآلامو، ارائه دهنده اجاره و اجاره خودرو و نرم افزار و سخت افزار خودرو، مي گويد: [به اشتراک گذاشتن خودروهاي سنتی] نياز به تلاش متمرکز تر را با هر مشتري مشتري و با ناوگان ناوگان براي آن عملکرد دارد. “شما می توانید از راحتی کنترل منطقهای به وسیله وسایل نقلیه بیشتر حرکت کنید. این مسائل با استفاده از اجاره اتومبیل خود حل و فصل شده است. ”

همانند استفاده از اتومبیل، سیستم مخابراتی باید در واحدهای اجاره نصب شود تا خودروها را از راه دور قفل کرده و درب را باز کند. بر خلاف اشتراک خودروها، مدل تقاضای تقاضای عضویت و کارت کش رفتن – دسترسی به طور مستقیم از طریق یک برنامه گوشی هوشمند مجاز است.
در واقع، مدل تقاضای تقریبا بهترین کار ممکن است، زمانی که مشتریان جدید قادر به دسترسی به وسیله نقلیه در محل باشند. تصور کن یک وسیله نقلیه با علامت “اجاره من” که در خانه سفرآلاموقرار گرفته است، یک محل اقامت بازنشستگی یا ایستگاه قطار، آماده برای استفاده خود به خود است. آریاف می گوید: “این چیزی است که آنها در زمان دقیقی که به آن نیاز دارند نیاز دارند.
به جای رفتن به مشتریان سنتی سفرآلامو، شرکت های اجاره اتومبیل می تواند خودکار روابط کسب و کار موجود است. در حالی که معنای این نیست که سفرآلامو چهار اتومبیل را در یک مغازه یا هتل قرار دهیم و آنها را در محل اداره کنیم، وسایل نقلیه فعال با تله ماتریس این امکان را فراهم می کنند.

این نه تنها بار مسئولیت تماس کسب و کار را در معامله اجاره کاهش می دهد، بلکه زمان و هزینه حمل و نقل خودرو نیز را کاهش می دهد. یک فرصت واضح حتی نزدیک به خانه وجود دارد – در شرکت کرایه اتومبیل، که در آن اتومبیل ها می توانند در خارج از حصار برای دسترسی 24 ساعته پارک شوند.
آریاف می گوید آزاد سازی ماشین اجاره ای از این تعداد موجب ایجاد یک راه جدید برای رفع تقاضا می شود. “با گذشت زمان، با اجاره ماشین خودمراقبتی، اپراتورها مکان های فصلی دارند که می توانند برای جابجایی جمعیت استفاده شوند.”

پاسخ دهید