شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

تغییر چشمگیر اجاره خودرو در سفرآلامو

تغییر چشمگیر اجاره خودرو در سفرآلامو

شرکت سفرآلامو امروز اعلام کرد که سرمایه گذاری های بزرگ سرمایه را اجاره خودرو به عنوان بخشی از یک استراتژی جدید برای بهبود تجربه مشتری از طریق تکنولوژی ساخته است.
این شرکت گفت که این سرمایه گذاری های جدید تجاری بر تمام زمینه های کلیدی عملیات سفرآلامو ، سفرآلامو و برنامه های مشتری تاثیر خواهد گذاشت.


گزارش های فاکس این است که یک وب سایت طراحی جدید اجاره ماشین  پاسخگو برای حمایت از نیازهای رشد و تجربه مشتری ارائه می دهد. وبسایت جدید همچنین شامل افزودن چندین زبان برای حمایت از رشد ترافیک از مناطق سفرآلامو .

اجاره خودرو

علاوه بر این، فاکس یک سایت بهبود یافته تلفن همراه برای رنت ماشین  تعامل با مشتری را راه اندازی خواهد کرد، سرمایه گذاری در یک سیستم ارتباطی جدید و همچنین دیگر پیشرفت های تجربه مشتری. این شرکت گفت که برخی از پیشرفت ها به برنامه های مشتری برای سفرآلامو سفرآلامو و برنامه های حساب شرکت فاکس مربوط می شود.

رنت خودرو

سفرآلامو همچنین راه اندازی پلت فرم جدید تلفن همراه و پلت کرایه ماشین فرم بازاریابی SMS را علاوه بر ارتقاء ابزار بازاریابی دیجیتال در مکان های فاکس و ارائه ابزار تعاملی جدید در ناوگان شاتل.
شرکت سفرآلامو اعلام کرد که با همکاری این طرح های جدید، در روز اول ژوئیه، نرخ بهره آن 15 درصد در تمامی فروشگاه های شرکتی خود را از آن خود خواهد کرد.
سفرآلامو ، مدیر مالی شرکت، گفت: “این اولین نرخ رشد است که سفرآلامو در چند سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است، زیرا تلاش می کند که رهبر بخش بخش های صنعت اجاره اتومبیل باقی بماند.” “ما بسیار از موقعیت فاکس در بازار و سرمایه گذاری هایی که ما انجام داده ایم و از طریق تجارب مشتریان خود ادامه می دهیم بسیار هیجان زده هستیم. مدیریت فاکس معتقد است که سرمایه گذاری در فناوری یکی از کلید های موفقیت درازمدت است و تمام بخش ها، برنامه ها و مکان ها به طور مستقیم از طریق این سرمایه گذاری ها و ابتکارات جدید تاثیر می گذارند. “

پاسخ دهید