شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
تسهیلات اجاره ماشین در فرودگاه

تسهیلات اجاره ماشین در فرودگاه

تسهیلات اجاره ماشین در فرودگاه

تسهیلات اجاره ماشین در فرودگاه فرودگاه بیسمارک شمالی داکوتای شمالی یک مرکز سریع در گردش (QTA) را برای تثبیت تمام عملیات اجاره اتومبیل در فرودگاه خود اضافه کرده است. این تاسیسات در تاریخ 1 ژوئن افتتاح شد.این پروژه توسط پروژه تحویل پروژه رنت ماشین به رهبری، همان تیمی بود که تاسیسات خودروی اجاره ای (کرایه ماشین) را در انکوریج و آستین توسعه داد. این پروژه اولین QTA در فرودگاه خصوصی در کشور است.دان هوس، صاحب Avis Rent A Car در بیسمارک گفت: “این پروژه برای سال ها مورد بحث قرار گرفته است. “همیشه اولویت صنعت کرایه ماشین و فرودگاه برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما بوده است و با استفاده از تحویل خصوصی برای تکمیل QTA، ما توانستیم راه حلی برای همه کار کند.”

اجاره ماشین تشریفات

به گفته شرکت، راهکارهای اجاره ماشین تشریفات  به طور خصوصی این تاسیسات را با استفاده از زمین های اجاره کردن سایت از فرودگاه و سپس مدیریت طراحی، ساخت، تأمین مالی، عملیات روزمره و نگهداری طولانی مدت این تاسیسات به طور خصوصی توسعه دادند. به غیر از کاهش خطر، خصوصی سازی به فرودگاه ها اجازه می دهد از وجوه دیگر فرودگاه برای پروژه های اصلی مانند گسترش باند استفاده کند. هزینه خدمات مشتری، که توسط مشتریان اجاره اتومبیل پرداخت می شود، در طول مدت اجاره، بازپرداخت بدهی را تامین می کند.

اجاره خودرو بدون راننده

طبق گفته اجاره خودرو، با تقویت امکانات شستشوی ماشین، سیستم های خلاء، سوخت رسانی و خدمه خدمات به یک سایت واحد، فرودگاه ها قادر به استفاده حداکثر از منابع زمین هستند. علاوه بر این، QTA ترافیک را کاهش می دهد و انتشار کربن را کاهش می دهد.تسهیلات اجاره ماشین در فرودگاه طبق گفته آلامو، جدید  سه نام تجاری اتومبیل اجاره ای اجاره خودرو بدون راننده با دو جایگاه سوخت، یک تونل اتوماتیک اتوماتیک شستشو، سه فریز سریع و شستشوی دستی و ذخیره سازی برای 430 وسیله نقلیه در اختیار دارد. ساختمان 6415 متر مربع شامل دیوارهای عایق شده، درب های سربار و اسلب های گرم شده برای پوشش خدمات منطقه مورد استفاده برای تهیه و سوخت خودرو است. سوخت گیری از یک مخزن سطح زمین تکمیل شده و شامل یک سیستم ردیابی استفاده می شود.

اجاره خودرو خارجی

تسهیلات اجاره ماشین در فرودگاه : پیش از عملیات تلفیقی QTA، شرکت های اجاره اتومبیل هر خودرو را در مراکز جداگانه ای که چند مایل فاصله داشت، تمیز و نگهداری می کردند. از بین بردن نیاز به رانندگی بین مراکز خدمات و فرودگاه، باعث کاهش مصرف سوخت، ترافیک و مصرف در جاده ها می شود.تسهیلات اجاره ماشین در فرودگاه با شرکت Aspen Group، یک شرکت مدیریت اموال محلی، برای حفظ امکانات اجاره اتومبیل کار خواهد کرد.متی فیربنکس، رئیس شرکت کرایه ماشین ، گفت: “از طریق همکاری ما با Aspen، ما می توانیم تجربه راه حل های Conrac در سایت های اجاره ای متمرکز با یک باند کار و فروشندگان محلی به بیسمارک را متحد کنیم.” “تخصص و روابط منطقه ای و محلی آسپن، با حمایت روش اجاره خودرو خارجی  و نوآوری، صنعت خودرو اجاره را با بهترین خدمات و مقرون به صرفه ترتیب می دهد.”

پاسخ دهید