شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

تجربه ی بهترین های رنت ماشین با سفرآلامو

تجربه ی بهترین های رنت ماشین با سفرآلامو

سفرآلامو . اعلام کرده است که ، و سفرآلامو در حال حاضر ، پایتخت سفرآلامو ، پس از امضای یک توافقنامه مشارکت چند برند با شرکای حقوقی محلی اندرو  اجاره ماشین  سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو .


مشتریان می توانند انتخاب وسیعی از وسایل نقلیه مدرن را با توجه به ترجیح نام تجاری اتومبیل خود انتخاب کنند. علاوه بر این، سرویس رانندگی نیز در دسترس است.سفرآلامو تارید، رئیس گروهی سفرآلامو اینترنشنال، می گوید: «لذت بردن از شرکت سفرآلامو سفرآلامو اجاره اتومبیل به شرکت سفرآلامو به عنوان یک برند چند برند در سفرآلامو ، خوشامد می گوید». تخصص محلی و خدمات عالی اندرو، کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود. موفقیت های مارک ها در کشور، که در آن گردشگری به سرعت در حال رشد است. ما همچنان به تقویت سفرآلامو ، دلار و عملیات های ریز و درشت در آسیا، ارائه مسافران بین المللی و افراد محلی به طور یکسان گزینه های اجاره اتومبیل با کیفیت بالا مناسب برای بودجه و نیازهای مختلف. “


سفرآلامو سفرآلامو ، مدیر عامل، سفرآلامو ، اجاره خودرو سفرآلامو و سفرآلامو ، سفرآلامو ، گفت: “ما بسیار خوشحال هستیم که سفرآلامو ، دلار و سرمایه گذاری در سری سفرآلامو را اداره کنیم.” ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا به بخش های مختلف مشتری هستیم، ارائه استانداردهای جهانی بالا این مارک ها به خوبی شناخته شده است. ما قصد داریم تا اوایل سال 2018 به منطقه بین المللی کلمبو و یکی دیگر از مرکز شهر گسترش دهیم. با توجه به این که کشور ما گردشگری پرطرفدار را تجربه می کند، رشد اقتصادی در خارج از کشور و افزایش سرمایه گذاری های بین المللی، بر این باورند که این توافق جدید هیجان انگیز و با ارزش برای مشتریان و کارکنان ما خواهد بود. ”

اجاره ماشین

گزینه های اجاره ای در سری سفرآلامو شامل رنت ماشین  کوتاه مدت، دراز مدت و راه حل های اجاره اتومبیل است. وسایل نقلیه عبارتند از کامیون، واگن / دولتی، لوکس، SUV و مینی بوس.
همه مشتریان بین المللی با اجاره هرتز در سفرآلامو سیم کارت رایگان را به عنوان یک هدیه خوشامد، و همچنین کوپن های هدیه از مراکز خرید پیشرو دریافت خواهند کرد، در حالی که منابع، آخرین، به گفته شرکت.
سفرآلامو ، سفرآلامو و سفرآلامو سفرآلامو برای جشن راه اندازی، کمک مالی به یتیمای دختران “سفرآلامو سفرآلامو “

نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی اجاره اتومبیل کرایه ماشین در 25-27 مه در سفرآلامو ، چین برگزار شد. جشنواره، که در مجتمع نمایشگاه کانتون برگزار شد، حدود 500 نفر از شرکت های اجاره اتومبیل در سراسر چین را جلب کرد و حدود 50 نمایشگاه در نمایشگاه را شامل می شد.
این رویداد توسط آقای سفرآلامو .برگزار شد. هوانگ، رئیس انجمن اجاره خودرو رسفرآلامو . این کنفرانس شامل نمایشگاه سفرآلامو و همچنین یکی از کریس براون، مدیر اجرایی نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی اجاره اتومبیل در 25-27 مه در سفرآلامو ، سفرآلامو برگزار شد. جشنواره، که در مجتمع نمایشگاه کانتون برگزار شد، حدود 500 نفر از شرکت های اجاره اتومبیل در سراسر سفرآلامو را جلب کرد و حدود 50 نمایشگاه در نمایشگاه را شامل می شد.


این رویداد توسط آقای سفرآلامو . برگزار شد. سفرآلامو ، رئیس انجمن اجاره خودرو سفرآلامو . این کنفرانس شامل نمایشگاه سفرآلامو و همچنین یکی از کریس براون، مدیر اجرایی سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو ، در مورد وضعیت صنعت و نگاهی به آینده آن بود

سفرآلامو گفت: “من افتخار داشتم که بتوانم یک آدرس را ارائه دهم، اما مهمتر از همه، خوشحالم که در مورد رشد باور نکردنی صنعت اجاره ماشین چینی یاد بگیرم.” “این یک رویداد زیبا و سازمان یافته بود. کلاه من برای رئیس جمهور سفرآلامو و تیم او برای کار سخت خود است. “نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی اجاره اتومبیل در 25-27 مه در گوانگژو، چین برگزار شد. جشنواره، که در مجتمع نمایشگاه کانتون برگزار شد، حدود 500 نفر از شرکت های اجاره اتومبیل در سراسر چین را جلب کرد و حدود 50 نمایشگاه در نمایشگاه را شامل می شد.

این رویداد توسط آقای سفرآلامو برگزار شد. هوانگ، رئیس انجمن اجاره خودرو گوانگژو. این کنفرانس شامل نمایشگاه Siسفرآلامو سفرآلامو و همچنین یکی از کریس براون، مدیر اجراییسفرآلامو ، در مورد وضعیت صنعت و نگاهی به آینده آن بود.

پاسخ دهید