شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

تایید تعداد خودرو برای اجاره در سایت سفرآلامو

 تایید تعداد خودرو برای اجاره در سایت سفرآلامو

 

آیا می دانستید که تحت قانون اصلاح گریس شما به طور قانونی می توانید از یک ویزایی که مسئولیت آن را مرتکب شده است، تحت الغاء قرار گیرد؟ از یک سمینار پیشرفته برای توضیح این حقوق تحت قانون و چگونگی اجرای این فرصت زیرزمین ارائه خواهد کرد.
، معاون رئيس جمهور از جهانی برای شرکت های سرمایه گذاری، در مورد توسعه شرکت در حال حاضر از طریق و دیگر ابتکارات و نحوه تبدیل شبکه خود را به یک سیستم جهانی یکپارچه بحث می کنند.
، معاون رئيس جمهور از جهانی برای شرکت های سرمایه گذاری، در مورد توسعه شرکت در حال حاضر از طریق و دیگر ابتکارات و نحوه تبدیل شبکه خود را به یک سیستم جهانی یکپارچه بحث می کنند.

آیا هنوز آنلاین نیست؟ ارائه دستاورد به چگونگی استفاده از سایت های اصلی حراج آنلاین ،  و .خواهد رسید. شما می توانید چگونگی و کجا را به ارسال داده، زمانی که برای تنظیم قیمت ها و انواع مزایده استفاده برای تولید بزرگترین نتایج را درک کنید.

آیا می توانید به صورت برنامه ریزی ناوگان خود اجاره کنید؟ نمایندگان شرکت های اجاره به شرکت کنندگان اجاره برای بحث در مورد شرایط بهینه برای اجاره نامه، انواع اجاره نامه ها و اصطلاحات، ترکیب خودرو و ملاحظات فصلی، و همچنین استفاده از لیزینگ اتومبیل می پیوندند.

اجاره خودرو

 

 

آیا اخیرا توافقنامه حقوقی شما را مرور کرده اید؟ پیوستن به سمینار که تحولات اخير در را از دیدگاه قانونی و نظارتی تحلیل می کند. این بحث بیش از صنعت اجاره اتومبیل، نه تنها در ایالات متحده، بلکه در خارج از کشور نیز پوشش خواهد یافت.

آیا شما آماده کسب و کار شرکت های بزرگ خود هستید؟ این سمینار، استراتژی هایی را برای افزایش فروش در خارج از کشور، رقابت با رشته های اصلی، آموزش و انگیزش نیروی فروش و موارد دیگر به شما تحویل خواهد داد.

آیا برای کمک به جذب و انگیزش نیروی کار هزاره نیاز به کمک دارید؟ یک سالن اجاره اتومبیل بینش دقیقی را در ذهن کارمند هزاره ای ارائه می دهد و 10 کلید برای استخدام، نگهداری و انگیزه برای موفقیت را مشخص می کند.

شما ممکن است ایده بزرگ بعدی داشته باشید، اما آیا شرکت شما آماده است تا رشد کند؟ مایک کین از  نمونه هایی از چگونگی شرکت های کوچک با ایده های بزرگ چشم انداز را ارائه می دهد. پس از آن طرح خود را برای رشد و توسعه شرکت شما – از پیاده سازی ناوگان مناسب و برنامه های منابع انسانی برای تعریف فرهنگ و استراتژی خروج خود را.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا هر کسی باید به طور خاص از شرکت کرایه ماشین شما اجاره کند؟ شما قادر به پاسخگویی بهتر به این سؤال با بهبود داستان های داستان و مهارت های اقتدار خواهید بود. گروهی از  یک نوشتن خلاقانه و یک کارگاه پیام رسان “نوت بوک” را ارائه می دهند که به شما کمک می کنند تا روایت شرکت خود را تعریف کرده و قلب و ذهن مخاطبان خود را جذب کنید.

آیا هزینه ناوگان خود را از شما دور می کند؟ پانل کارشناسان رنت ماشین  ناوگان تجزیه و تحلیل استراتژی های مدیریت هزینه ثابت، از پیش بینی تقاضای و زمان به دست آوردن و حذف برای تنظیم تنظیم مخلوط ناوگان و ردیابی، حفظ و بازاریابی ناوگان بیشتر موثر است.

درست است و چه چیزی اشتباه با اجاره اتومبیل؟ بیا بحث و جدل های “ریاست جمهوری” خود را به اشتراک بگذارید، جایی که شرکای ، بنیانگذار ، همیشه متعصب و همیشه محترم،اجاره ماشین  با ، بنیانگذار ، در مورد مسائل بزرگ روبرو خواهد شد. صنعت کرایه ماشین امروز.
برنامه نویسی برای گروه ها

در چند سال گذشته، بلوک های سمینار را برای رسیدگی به مسائل مربوط به گروه های تجاری خاص که توسط منطقه، کشور یا نوع کسب و کار تعریف شده است، ارائه می دهد.
نمایشگاه بین المللی ماشین کرایه 2016 () حدود 800 شرکت کننده از بیش از 30 کشور استقبال می کند. عکس
نمایشگاه بین المللی ماشین کرایه 2016 () حدود 800 شرکت کننده از بیش از 30 کشور استقبال می کند. عکس از
 یا ماموریت آمریکای لاتین برای سال 2016 بازمی گردد. در اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی ارائه شده است. این بلوک سمینار نشان دهنده یک فرصت یادگیری منحصر به فرد برای اپراتورهای اجاره خودرو است که به آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی و کارائیب خدمت می کنند.

این سال، نشست در روز دوشنبه 18 آوریل، همزمان با سایر برنامه های غیر رقابتی، برگزار خواهد شد. این امر نیاز به اپراتورهای آمریکای لاتین را برای تمدید اقامت خود را یک روز اضافی، همانطور که برنامه در سال های گذشته بود، کاهش می دهد.

یک بار دیگر یکشنبه بعدازظهر یک برنامه صدور گواهینامه اجاره اتومبیل () را ارائه خواهد کرد. توسعه یافته توسط مرکز استاندارد بین المللی خرده فروشی خودرو () و ارائه شده توسط مشاور جیم شالبرگ، فارغ التحصیلان این برنامه در مراسم اهدای جوایز در روز سه شنبه به رسمیت شناخته شده است.

گروه های بزرگی از کشورهایی مانند چین، کره و برزیل را جذب می کند. همانند گذشته نشان می دهد، این گروه ها می توانند برنامه های طراحی شده برای آنها، از جمله بازدیدهای خارج از محل، را انتظار داشته باشند.

پس از افتتاح سال گذشته، برنامه ریزی روز “دایرکتوری” در روز سه شنبه 19 آوریل با سمینارهای ویژه برای نمایندگی های خودرو طراحی شده که به دنبال واردات هستند

پاسخ دهید