شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

تازه ترین های سفرآلامو در شبکه های اجتماعی مختلف

تازه ترین های سفرآلامو در شبکه های اجتماعی مختلف

هنگامی که یک کاربر وارد حساب کاربری خود شده است، باید به صفحه فیس بوک برای ورود به سیستم ارسال شود.

سفرآلامو ، مدیر رسانه های اجتماعی و سفرآلامو اجاره خودرو می گوید: “در حال حاضر ما یک GPS Garmin به شما می دهیم، اما سفرآلامو Biroczky، iPads ها، Jawbone UP، دوربین GoPro و Kindle Fire را به شما ارائه می دهیم. . “ما سعی می کنیم مواردی را که مربوط به سفر هستند انتخاب کنیم، سفر راحت تر یا لذت بخش تر و محبوب تر در میان اعضای جامعه ما”.
سفرآلامو با افزایش فعالیت های رسانه های اجتماعی در فیس بوک و توییتر، شامل جیپیاس Garmin، iPads، دوربین GoPro و Kindle Fire بوده است.
سفرآلامو با افزایش فعالیت های رسانه های اجتماعی در فیس بوک و توییتر، شامل جیپیاس Garmin، iPads، دوربین GoPro و Kindle Fire بوده است.

اجاره اتومبیل سفرآلامو اجاره ماشین در سفرآلامو ، کمپین رسانه های اجتماعی را در یک رویداد محلی راه اندازی کرد. تاتیانا دا کونه، همکارش می گوید: “برای پیگیری بیشتر در Instagram و فیس بوک، ما بعضی از بلیط ها را برای بازی های آینده فوتبال گذاشتیم و از طرفداران خود خواستیم تا پنج دوست را برچسب گذاری کنند و تبلیغ خود را برای واجد شرایط بودن بلیط ببرند.” اجاره سرعت خودرو، یک شرکت اجاره لوکس و عجیب و غریب.

سفرآلامو رنت ماشین از نظرسنجی رسانه های اجتماعی استفاده کرد تا کاربران آن را انتخاب کنند تاکتیک خود را انتخاب کنید. چارلز راجرز، رییس سفرآلامو ا می گوید: “ما از کاربران رسانه های اجتماعی خواسته ایم که بهترین آنها را دوست داشته باشیم: سفرآلامو “. “ما 341 رای را دریافت کردیم و اتوبوس سفرآلامو برنده شد.”

این که آیا ارسال عکس به Instagram، توییتر، فیس بوک و یا Google+، عکس ها می تواند راه خوبی برای جذاب شدن بیشتر بصری با کاربران رسانه های اجتماعی باشد.

برای سفرآلامو کرایه ماشین سفرآلامو در اجاره ماشینهای تفریحی در سنت مارتن، مشتری یک ایمیل با تشکر از او و تیمش برای خدمات اجاره آن فرستاد. در ایمیل، مشتری شامل یک عکس، نشان می دهد در کنار ماشین اجاره.

با اجازه مشتری سفرآلامو تصویر را آپلود کرد و آن را در صفحه فیس بوک سفرآلامو قرار داد. سفرآلامو ، مدیر کل، می گوید: “به زودی پس از آن،” مشتریان شروع به گفتن ما کردند که ما در فیس بوک ما را یافته اند. ”

در حال حاضر، اوقات فراغت به طور منظم عکس های مشتریان خود را با اتومبیل های اجاره ای خود می نویسد و شامل “با تشکر از شما برای اجاره با ما” توجه داشته باشید.

پاسخ دهید