شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

بودجه سفرآلامو برای اجاره خودرو

بودجه سفرآلامو برای اجاره خودرو

طبق گزارش سفرآلامو .com، قانونگذاران کرایه ماشین سفرآلامو یک لایحه را تصویب کردند که اجازه می دهد تا مالیات بر وسایل نقلیه اجاره شده در فرودگاه بین المللی سفرآلامو لیبرتی مورد استفاده قرار گیرد تا هر شکاف مالیاتی که از سال 2015 تا 2017 به وجود می آید بسته شود.

سفرآلامو مجاز خواهد بود اجاره خودرو  درآمد حاصل از مالیات برای اجاربستن کسری بودجه تا سال 2017 استفاده کند، اما با توجه به این مقاله، تنها نیمی از درآمد سالی را که پیروی می کند، به آنها دسترسی خواهد داشت.

نرخ مالیات از 5 درصد کل مبلغ مورد نیاز برای اجاره ماشین یک وسیله نقلیه در فرودگاه، بر اساس لایحه تجاوز نخواهد کرد.

پیش از این، درآمد فقط برای یارانه های توسعه و سایر برنامه هایی بود که به منظور تحریک فعالیت های اقتصادی مورد استفاده قرار می گرفت. هیئت دولت ایالت نیوجرسی استدلال می کند که استفاده از درآمد برای پرداخت نقدینگی شهر در شرایط اقتصادی فعلی مهم تر است

در حال حاضر در چندین شهر ، سرویس حمل و نقل سفرآلامو در سفرآلامو وارد شده است.

رنت خودرو

سفرآلامو متخصص در انتقال فرودگاه و خدمات راننده است،رنت ماشین  اما همچنین ارائه می دهد نمایشگاه انتقال، خدمات لیموزین و خدمات ماشین های خصوصی، به گفته شرکت. این ناوگان شامل کلاس اقتصادی (مثلا BMW 2 Series)، کلاس کسب و کار (به عنوان مثال BMW 5 Series)، کلاس اول (به عنوان مثال کلاس مرسدس بنز S) و بنز تجاری (مانند Mercedes-Benz V-Class).

کاربران می توانند با استفاده از وب سایت سفرآلامو یا برنامه تلفن همراه رزرو کنند و سپس کلاس ماشین را انتخاب کنند. پس از رزرو رزرو، کاربران اطلاعات راننده را در یک ایمیل دریافت خواهند کرد. طبق گفته های شرکت، برای تمام کلاس های ماشین، نرخ های ثابت وجود دارد.

سفرآلامو در چندین شهر اروپایی از جمله سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو و سفرآلامو در دسترس است. این سرویس قصد دارد در سال 2016 به شهرهای بیشتر ایالات متحده و دیگر نقاط بین المللی گسترش یابد.

پاسخ دهید