شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

بودجه سفرآلامو برای اجاره خودرو

بودجه سفرآلامو برای اجاره خودرو

سفرآلامو . اعلام کرده است که این قرارداد را با سفرآلامو ، یک شرکت الفبای اجاره خودرو امضا کرده است تا خدمات ناوگان و تعمیر و نگهداری برای برنامه خودروی خود را در سفرآلامو و سفرآلامو ارائه دهد.


این همکاری برای حمایت از ناوگان خودروی خودمختار اجاره ماشین سفرآلامو (سفرآلامو ) و برنامه پیشگام سوار سفرآلامو ، یک محاکمه عمومی از اتومبیل خود رانندگی در فینیکس طراحی شده است.

سفرآلامو اخیرا اعلام کرده است که با اضافه کردن صدها معدن سفرآلامو سفرآلامو برای ساخت یک ناوگان 600 خودرویی، به گفته این شرکت، این مشارکت اجازه خواهد داد که بودجه سفرآلامو  برای افزایش تعداد خودروهای خود در رانندگی در سفرآلامو به سرعت افزایش یابد.

تحت قرارداد چند ساله، گروه سفرآلامو امکانات اجاره ای رنت ماشین برای ارائه خدمات خودرو و پارکینگ امن برای ناوگان سفرآلامو را افزایش خواهد داد. سفرآلامو انواع خدماتی را شامل می شود، از جمله تمیز کردن داخلی و خارجی، تغییرات روغن، چرخش تایر، و بررسی، سفارش و نصب قطعات خودرو – و همچنین پشتیبانی و تعمیر و نگهداری دیگر ناوگان.

رنت ماشین

سفرآلامو سفرآلامو ، مدیر عامل شرکت سفرآلامو ، گفت: کرایه ماشین “با استفاده از اعضای عمومی با استفاده از ناوگان در حال رشد از ماشین های خود رانندگی، وسایل نقلیه ما نیاز به تعمیر و نگهداری استاندارد و تمیز کردن دارند، بنابراین آنها در هر لحظه از شب یا شب آماده می شوند.” سفرآلامو یک شراکت ایده آل برای پشتیبانی و تعمیر و نگهداری ناوگان است. با هزاران مکان در سراسر جهان، سفرآلامو می تواند به ما کمک کند فناوری ما را به افراد بیشتری در مکان های بیشتری کمک کند. “

لری د شون، رئیس و مدیر عامل شرکت سفرآلامو گفت: “ما هیجان زده هستیم تا با سفرآلامو ، رهبر فن آوری خودگردان، که چشم انداز تحرک را در یک شیوه عمیق و سودمند تغییر می دهد، همکاری می کنیم.” “این همکاری نه تنها باعث می شود که ما توانایی و دارایی های فعلی خود را ارتقا دهیم، بلکه همچنین به ما اجازه می دهد که دانش و تجربیات ما را در یک منطقه در حال ظهور تسریع کنیم، زیرا اتومبیل های خود رانندگی سفرآلامو فعال در بازار

پاسخ دهید