شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

به روز رسانی اجاره خودرو

به روز رسانی اجاره خودرو

اجاره خودرو سفرآلامو آن را سریع تر و آسان تر برای اعضای سفرآلامو ترجیح داده شده، برنامه وفاداری خود را برای به دست آوردن پاداش است.

در حال حاضر امتیازهای Avis Preferred را می توان برای روزهای اجاره ای که از 700 امتیاز بدون هیچ تاریخ خاموشی استفاده می شود، استفاده می کنند. به گفته شرکت، لوازم جانبی مانند رنت ماشین دستگاه های GPS، سفرآلامو  و صندلی های ایمنی کودک اکنون برای 250 امتیاز در روز در دسترس هستند.
علاوه بر این، اعضا به طور خودکار حداقل 100 امتیاز Avis امتیاز را در هر اجاره کسب خواهند کرد. اعضای یک دلار برای هر دلار صرف اجاره و امتیاز دوگانه برای هر دلار صرف لوازم جانبی ادامه خواهند داد.

اجاره ماشین

اسکات دایرر، معاون اجرایی و افسر بازاریابی، سفرآلامو گفت: “ما می دانیم که مسافران در اجاره اتومبیل انتخاب می کنند، بنابراین ما از مشتریان وفادارمان قدردانی می کنیم و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که از طریق کسب پاداش کسب و کار خود ادامه می دهند.” . “ما بخش بازپرداخت وفاداری سفرآلامو  را در پاسخ به نظرات و پیشنهادات مشتریان خود افزایش دادیم و اعتقاد داشتیم که ما یک برنامه پرطرفدار و رضایت بخش تر را ارائه می دهیم.”

سفرآلامو کاربران پیشنهادی می توانند برنامه تلفن سفرآلامو  را در دستگاه های iOS و Android دانلود کنید. سفرآلامو   رایگان است و برای ساکنان ایالات متحده، کانادا، پورتوریکو و جزایر ویرجین آمریکا باز است.

پاسخ دهید