شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

بهره مندی اجاره خودرو در انزلی

بهره مندی اجاره خودرو در انزلی

به نظر می رسد اروپا به نهایت تلاش خود را متوجه بهبود اقتصادی آن است. اگر شما خواندن گزارش های سه ماهه از شرکت های کرایه خودرو عمومی، صنعت اجاره خودرو است مراتب بهتر است، بیش از حد. اما بازار اجاره خودرو در در انزلی هنوز هم باید با چالش های سیستمیک در شمال امریکا یافت نشد رسیدگی کند.

البته، اروپا واقعا تا برخی از 50 بازار جداگانه ساخته شده است. در حالی که ایجاد اتحادیه اروپا و پول مشترک در کشورهای منطقه یورو کمک جهت تسهیل سفر و مسائل کسب و کار برون مرزی، این تکه تکه شدن یک طبقه بندی سنتی خدمات اجاره اتومبیل ایجاد کرده است. حدود 35 درصد از بازار است که هنوز مستقل در اروپا – در حالی که در ایالات متحده حدود 95 درصد از بازار است که توسط سه شرکت در حال اجرا 10 مارک های کنترل می شود.

سفر مقایسه سایت های بزرگ که در هر دو در ایالات متحده و در اروپا جمع بزرگ کننده کرایه اتومبیل و مارک های مستقل بزرگتر است. در اروپا، مدل را به استفاده سنگین از اشکال مختلف کارگزاری تنوع. رابطه کارگزاران با شرکت های اجاره، به خصوص در پایان کوچک، اغلب ساختار و بررسی دقیق از یک سیستم حق رای دادن و یا وابسته به فاقد آن است. این کاملا نمی گسل کارگزاران ‘، به عنوان آنها در برخورد با مغازه ها مادر و پاپ با درجات مختلفی از اتوماسیون.

بنابراین، دست به دست کردن از رزرو به شرکت مستقل اجاره ممکن است به یک نقل قول قیمت عدم تطابق، شرایط سوء تفاهم شده و شرایط و یا حتی یک رزرو برآورده نشده منجر شود. در حالی که مسافران تفریحی ممکن است با خدمات به مشتریان پر از لکه قرار داده تا در یک معامله با میانجیگری، قیمت به محرک – به طوری که آنها را به آینده. در نتیجه، قیمت گذاری به طور مداوم تحت فشار است. “من می توانم یک زمان در 20 سال گذشته در اروپا به یاد داشته باشید زمانی که یک شرکت اجاره نگفت که قیمت بود در فشار رو به پایین است، می گوید:” رولاند کیو از Thermeon، ارائه دهنده سیستم های کرایه اتومبیل در اروپا است.

فشارهای دیگر در قیمت گذاری در اروپا مرسوم بالا قیمت سوخت و خیابان های کوچک، که به معنی حدود 50 درصد از ناوگان رنت ماشین در انزلی است در اقتصاد و “مینی” بخش هستند. همچنین، گسترش اروپا بدون زواید خطوط هوایی مانند EasyJet و Ryanair در فرصت سفر بیشتر برای تعطیلات آخر هفته طولانی ایجاد کرده است، در عین حال نیز پرورش داده است بدون زواید بازار اجاره.

ایالات متحده شرکت های کرایه خودرو نگاه حسرت به نرخ بالای اروپا از رزرو پیش پرداخت، که اجازه می دهد تا برای استفاده در ناوگان به خیلی بیشتر دقیقا اداره می شود. در حالی که رزرو در وب سایت های مارک در اروپا اجرا سالم 50٪ تا 60٪ – بسیار بالاتر از در ایالات متحده – درصد قابل توجهی از رزرو پیش پرداخت در معاملات میانجیگری است.

مشکل چیست؟

پیش پرداخت تا رقابتی است که نرخ عمیقا با تخفیف، ترک شرکت های کرایه خودرو تفاوت با فروش محصول فرعی در مقابله به را تشکیل می دهند. این به خودی خود مسئله نیست، به عنوان این محصولات انتخابی هستند. اما سازمان های تور آنلاین رله شکایت معمولی از مسافران از صورتحساب نهایی به طور غیر منتظره بالا – به کشور تشدید مالیات بیشتر، تفاوت زبان مادری و سیاست های کشور است. در ایتالیا، به عنوان مثال، اجاره ماشین مورد نیاز است را به چشم پوشی از آسیب برخورد.

علاوه بر این، قیمت های نهایی کارگزاران به مشتریان مات به شرکت کرایه ماشین می باشد. این شرکت ارائه نرخ به کارگزار، که پس از اختصاص یک نرخ خرده فروشی بر اساس شرایط فعلی بازار است. در حالی که سود شرکت اجاره ثابت است، کارگزار دارای انعطاف پذیری بسیار بیشتری برای تنظیم – و سود.

وضعیت کارگزار در اروپا نشان میدهد که چگونه بازار باید یک راه تحکیم خود به خود، گاهی اوقات ineloquently. اما با حرکت های اخیر توسط هرتز، چیز و شرکت، در اروپا در یک مسیر به یک فرم سنتی تر از تثبیت شده است.

عماد خالدی، مدیر عامل شرکت از اروپا خودرو، ارائه دهنده خدمات وابسته به ایالات متحده سفر به اروپا، معتقد استحکام بیشتر در اروپا اجتناب ناپذیر است. «آنچه که امروز اتفاق می افتد که در ایالات متحده خواهد شد فردا در اروپا اتفاق می افتد،” او می گوید.

بله، تثبیت قطعا افزایش می دهد شبح از بین بردن انتخاب مصرف کننده و افزایش قیمت، تنها کمیسیون تجارت فدرال بپرسید. اما آن را نیز در مورد استاندارد از سیاست ها، کیفیت یکنواخت و توانایی بیشتری برای جبران نگرانی های مشتری به ارمغان می آورد. و اجازه دهید آن صورت – حاشیه سود عادلانه می رود راه طولانی به خدمات به مشتریان سفرآلامو بهتر است.

پاسخ دهید