شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

بهترین مرکز اجاره خودرو سفرآلامو

بهترین مرکز اجاره خودرو سفرآلامو

.، یک پلت فرم ارائه دهنده خودرو و به اشتراک گذاری اجاره خودرو، اعلام کرده است که پلت فرم تحرک آن یک برنامه جدید به اشتراک گذاری خودرو توسط سفرآلامو سفرآلامو (بخشی از سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو – سفرآلامو ) خواهد بود.

سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو (بخشی از سفرآلامو AG) در جمهوری چک این برنامه را تحت نام سفرآلامو رانندگی خواهد کرد. سفرآلامو نمایندگی اجاره ماشین سفرآلامو در لهستان، این سرویس را به صورت محلی اداره می کند.
“سفرآلامو ، مدیر ارزیابی دیجیتال سفرآلامو فولکس واگن رنت ماشین گروه سفرآلامو گفت:” با به اشتراک گذاری خودرو ها، به عنوان وسیله ای برای حمل و نقل مناسب و مقرون به صرفه، به عنوان یک وسیله مناسب و

مقرون به صرفه حمل و نقل، فولکس واگن گروه سفرآلامو به دنبال این تقاضا با تحرک ابتکاری به عنوان ارائه خدمات می باشد. ” “با استفاده از برنامه رما با استفاده از پلت فرم تحرک جدید سفرآلامو توانستیم به سرعت با سرویس سفرآلامو -سفرآلامو خودروی سفرآلامو جدید به بازار عرضه کنیم.”
خدمات سفرآلامو به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا کرایه ماشین وسایل نقلیه سفرآلامو را در ایستگاه های پارکینگ در سراسر منطقه شهری ورشو بردارند. علاوه بر این، مصرف کنندگان به راحتی می توانند برای سرویس سفرآلامو از طریق برنامه ثبت نام کنند و سپس می توانند از برنامه سفرآلامو برای دسترسی به تمامی وسایل موجود استفاده کنند.

اجاره خودرو

به گفته شرکت سفرآلامو برنامه سفرآلامو -سفرآلامو را توسعه داده و عملیات پشت سرهم سرویس را قدرتمند می کند. پلت فرم سفرآلامو شامل اتوماسیون پایان دادن به پایان، تأیید رانندگی فوری، پردازش پرداخت، تقسیم تقاضا / عرضه و تجزیه و تحلیل سفارشی. برنامه سفرآلامو -سفرآلامو و تمام ویژگی های آن به طور کامل در سفرآلامو محلی است.
“آریاوو سفرآلامو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سفرآلامو گفت:” در سفرآلامو ، ما هیجان زده هستیم تا به

شرکت فولکس واگن سفرآلامو این پیشنهاد جدید را تعریف کنیم و سریعا آن را به بازار معرفی کنیم. “ما معتقدیم برنامه سفرآلامو نشان دهنده انتقال هوشمندانه از یک سنتی کارگزار فروشنده به یک مدل خدمات مقیاس پذیر. با استفاده از پلت فرم سفرآلامو ، خودروسازان می توانند از شبکه های فروش معتبر خود برای گسترش پیشنهادات، کارآمد بودن، رشد درآمد و افزایش ارزش خود به مصرف کنندگان امروز استفاده کنند. این مقدمه در

لهستان یک شاخص کامل از آنچه پیش روی دارد در صنعت خودرو هوشمند. ”
سفرآلامو سفرآلامو از سفرآلامو -سفرآلامو سفرآلامو گفت: “ما معتقدیم که سرویس سفرآلامو برای رانندگان که به دنبال استفاده از ماشین های کوتاه مدت و جلوگیری از انتظارات طولانی در مکان های غیرمجاز اتومبیل می روند، به راحتی بی نظیر ارائه می شود.” “ما هیجان زده هستیم تا نقاط قوت خود را به عنوان نمایندگی خودرو برای این تحرک جدید تحریک کنیم، از جمله تخصص های عمیق ما در مدیریت ناوگان و نگهداری وسایل نقلیه

پاسخ دهید