شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
برنامه سفرآلامو برای رنت ماشین

برنامه سفرآلامو برای رنت ماشین

برنامه سفرآلامو برای رنت ماشین

به یاد بیاورید شرکت مایکروسافت، ارائه دهنده اخبار، اجاره خودرو  اطلاعات، آموزش، و ارتباطات به خاطر فراخوانی خودرو، اعلام کرده است که مشارکت با  برنامه سفرآلامو برای رنت ماشین Record360، ارائه دهنده نرم افزار گزارش وضعیت دارایی است. به یاد بیاورید که جستجوگر یادآوری خودروی زمان واقعی کارشناسی ارشد اکنون در برنامه Record360 یکپارچه شده است.

شرکت های اجاره ای در هنگام بازگشت اجاره وسایل نقلیه برنامه سفرآلامو برای رنت ماشین و / یا در هنگام فراخوانی به موقع به روز رسانی می کنند.

طبق گفته شرکت، Record360 نرم افزار گزارش اجاره ماشین  وضعیت نرم افزار را ارائه می دهد که به شرکت ها و نمایندگی های اجاره ای اجازه می دهد که اجزای مدیریت دارایی را در بخش های اجاره خود به صورت اتوماتیک ادغام کنند.

تابستان گذشته، قوانین جدید تصویب شده در مورد احضار ایمنی وسایل نقلیه، که منجر به جریمه 5000 دلار می شود، اگر یک مصرف کننده در یک خودرو اجاره یا وامدار با یادآوری برجسته قرار گیرد. شرکت های اجاره اتومبیل باید قبل و بعد از اجاره وسایل نقلیه به مشتریان هر گونه نقص ایمنی باز را رفع کنند.

  رنت ماشین  سفرآلامو

 

شان اسکینر، مدیر عامل شرکت Record360، گفت: رنت ماشین “دو شرکت ما یک ماموریت مشترک دارند که برای کمک به دیجیتالی کردن فرآیندهای مبتنی بر کاغذ، که برنامه سفرآلامو برای رنت ماشین هنوز هم در صنعت خودرو و وسایل نقلیه خودرو رایج است، ادامه دارد.” “فرآیندهای پیچیده در اطراف بازده اجاره، و در حال حاضر خودرو به طور خاص به یاد می آورد، همچنان به نقطه درد شدید برای نمایندگی مجاز و ذینفعان دیگر.”

تعیین وضعیت فراخوانی در طی مراحل بازرسی برنامه سفرآلامو برای رنت ماشین اولیه می تواند به جلوگیری از استفاده مشتریان از وسایل نقلیه اجاره یا وامدار که دارای یادداشت موجود باشد و نباید در جاده باشد.

کریس میلر، رئیس اداره یادآوری گفت، “اختلافات کرایه ماشین  فراوان آسیب بر روابط، رضایت مشتری و ایجاد نظرسنجی منفی تاثیر می گذارد.” “پروسه های مدیریت خودرو و ادعا وابسته به گزارش های دیجیتالی کاغذی یا کم اعتبار هستند و Record360 شکاف را با یک راه حل مدرن پر می کند. علاوه بر این، ادغام ما با Record360 اطمینان حاصل می کند که کاربر در هنگام بازرسی اولیه انجام می شود تا از یادآوری باز در زمان واقعی مطلع شود. این کمک می کند تا روابط اعتماد بین نمایندگی های خودرو و یا سازمان های اجاره خودرو و مشتریان خود را ایجاد کنند.

پاسخ دهید