شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

با سفرآلامو اجاره به روزترین ماشین ها را تجربه کنید

با سفرآلامو اجاره به روزترین ماشین ها را تجربه کنید

سفرآلامو ، یک ارائه دهنده خدمات فن آوری خودرو، اجاره خودرو پلتفرم فناوری جدیدی را معرفی می کند که رانندگان سرویس های سوارکاری مانند سفرآلامو و سفرآلامو را قادر می سازد از اتومبیل های مشترک در سرویس های شناور آزاد و دیگر ناوگان یک طرفه استفاده کنند.

این اعلامیه در جریان ارائه وولوگ در کنفرانس انجمن اجاره ماشین سفرآلامو در مونترال عرضه شد.

سفرآلامو معتقد است که ادغام با سیستم رنت ماشین عامل های سواری باعث خواهد شد که استفاده از وسایل نقلیه مشترک حتی بالاتر باشد. انتظار می رود که سرویس های انتخابی خودروهایی را برای راننده های سواری در زمان هایی که مردم کمتر از اتومبیل استفاده می کنند، مانند شبانه، انتخاب کنند.

به گفته سفرآلامو ، این ادغام جدید به نفع تمام طرفین درگیر است:

اپراتورهای خدمات سفرآلامو : استفاده از ناوگان بالادست منجر به کرایه ماشین  درآمد بیشتر بدون تأثیر عرضه مصرف کننده برای کاربران خودروی شخصی در طول دوره های تقاضای بالا می شود. علاوه بر این، اتومبیل هایی که برای سوارکاری استفاده می شوند، به عنوان ابزار تبلیغاتی اضافی برای هر سوارکار مورد استفاده قرار می گیرند که توسط یک ماشین مارکدار برداشته شده است.

اجاره خودرو

رانندگان: با استفاده از وسیله نقلیه مشترک، رانندگان می توانند هزینه های ثابت خود را کاهش دهند، زیرا دیگر نیازی به داشتن یک وسیله نقلیه برای رانندگی برای خدمات سوارکاری ندارند. آنها هم اکنون می توانند در هر ساعت هر زمان که بخواهند رانندگی کنند، با گاز و بیمه گنجانده شوند.

شرکت های سوارکاری: با کاهش مانع ورود به رانندگان، رانندگان بیشتری به سرویس می پردازند و پیشنهاد را با کاهش زمان انتظار برای کاربران سوارکار افزایش می دهند.

سفرآلامو می گوید: در اغلب روزها، به اشتراک گذاری اتومبیل رایگان شناور تنها گزینه ای برای اطمینان از دسترسی به حداکثر وسایل نقلیه خواهد بود.

سفرآلامو سفرآلامو ، مدیر عامل شرکت سفرآلامو ، گفت: “ما انتظار داریم این پیشنهاد برای باز کردن یک بخش جدید از بازار به مشتریان ما، در نتیجه افزایش بهره وری ناوگان و اندازه در بسیاری از شهرها”، گفت. “مدل تقاضای تقریبا به طور کامل مردم مصرف حمل و نقل را تغییر داده است؛ ما معتقدیم که رانندگان سواری می توانند و باید به ابزارهای خود بر روی تقاضا نیز دسترسی داشته باشند. “

با تسهیل این تقاطع بین خدمات تحرک، سفرآلامو یک ابزار جدید برای اپراتورهای اتومبیل سازی که شامل سازندگان وسایل نقلیه، شرکت های اجاره اتومبیل، اپراتورهای پارکینگ و سایر مشاغل است، فراهم می کند.

این ادغام جدید سوارکاری یک عنصر دیگر را برای ارائه خدمات سفیدپوستانی سفرآلامو به پایان می برد که شامل سخت افزار در خودرو برای گزارش داده های مخابراتی، نرم افزار پشتی برای مدیریت ناوگان وسایل نقلیه و برنامه های تلفن همراه برای آندروید و در iOS، با توجه به شرکت.

پاسخ دهید