شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

باشگاه مشتریان اجاره ماشین سفرآلامو به روز شد

باشگاه مشتریان اجاره ماشین سفرآلامو به روز شد

سفرآلامو اعلام کرده است که شرکت سفرآلامو ، یک شرکت خودروسازی اجاره ماشین سفرآلامو را خریداری کرده است.

به گفته شرکت، این شرکت اجاره خودرو در حال حاضر یک شرکت خودروسازی در سفرآلامو تحت نام تجاری شرکت سفرآلامو است. این شرکت، موقعیت شرکت را به عنوان یک بازیکن در اقتصاد اتومبیلسازی U.K.، تقویت می کند.

سفرآلامو معاون شرکت سفرآلامو  رنت ماشین  گفت: “این زمان هیجان انگیز برای کسب و کارهای تحرک مانند سفرآلامو است.” “ما می خواهیم کسب شهر باشگاه باشگاه را به عنوان راهی برای گسترش خدمات ما به رانندگان کسب و کار و خصوصی به دنبال گزینه های سفر انعطاف پذیر است.”

این قرارداد شامل تمام دارایی های کرایه ماشین سفرآلامو شامل 800 وسیله نقلیه، 45 کارمند و 30000 عضو است. وسایل نقلیه آن در اختیار اعضای 24 ساعته در روز، هفت روز در هفته در 17 شهر در سراسر U.K.

در کوتاه مدت کوتاه، شرکت های سفرآلامو و سفرآلامو پروژه های خود را به عنوان دو مارک جداگانه ادامه خواهند داد – با برنامه ای برای ایجاد یک نهاد ترکیبی در آینده.

“در حال حاضر، سرویس سفرآلامو برای کاربران کسب و کار هدف قرار گرفته است، و اطلاعات ما نشان می دهد که این به عنوان یک بازار برای فروش خودرو در انگلستان به عنوان تقاضای شهروندان شهر مهم است.” “با این وجود، خرید باشگاه باشگاه شهری به ما اجازه می دهد تا همان سطح خدمات، انعطاف پذیری و راحتی را برای اجاره دهندگان خصوصی نیز ارائه دهیم.”

 

پاسخ دهید