شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
اپراتورفروشنده رنت ماشین

اپراتورفروشنده رنت ماشین

اپراتورفروشنده رنت ماشین

نامزدی برای جشنواره اپراتورفروشنده رنت ماشین اجاره خودرو سال 2017 باز است و مجددا در اجلاس اجاره اجاره ارائه می شود.

برای سال دوم، جایزه حرفه ای سال در رده فروشندگان ارائه خواهد شد. معیارهای این جایزه براساس خدمات مشتری، مدیریت عملیات، فروش، رهبری، و صنعت و اجاره ماشین مشارکت جامعه برای یک متولی از یک شرکت فروشندگان به صنعت اجاره خودرو محقق خواهد شد.

علاوه بر این، دسته های جایزه برای اپراتورها که قبلا به یک شرکت کننده از شرکت، حق رای دادن و مکان مستقل صادر شده است، بر روی یک برنده از هر یک از این دسته ها به دست می آیند.

کریس براون، مدیر اجرایی اپراتورفروشنده رنت ماشین ، گفت: “جوايز حرفه ای سال جاری همکاران گرامی را تشویق و ترویج رضایت مشتری و رهبری برجسته می دانند.” “ما یک صنعت قهرمان داریم. به ما کمک کنید تا با نامزد شدن از قهرمان” ناموفق “در تیم خود آنها را تشخیص دهید.”

اجاره ماشین

برای تکمیل درخواست جوایز حرفه ای سال 2017 برای اپراتورها و فروشندگان، مشاهده پرونده ها، و دسترسی به یک لینک به پوشش خبری برندگان سال گذشته کرایه ماشین ، اینجا را کلیک کنید. مهلت برای برنامه های کاربردی سپتامبر 19، 2017 است.

هیئت پنج قاضی ورودی ها را براساس پنج حوزه معیارهای عملکرد ارزیابی می کند: خدمات مشتری، مدیریت عملیات، فروش، رهبری، و صنعت و مشارکت جامعه. قضات عبارتند از: شارون فاکنر، مدیر اجرایی انجمن اجاره اتومبیل آمریکا ()؛ لسلی پویو، وکیل دادگستری ؛ ، بنیانگذار و رئیس گروه اپراتورفروشنده رنت ماشین جیم تینانت، مدیر گروه تینانت؛ و کریس براون، سردبیر اجرایی اخبار خودرو.

برندگان در مراسم اهدای جایزه در ششمین اجلاس سالانه اجاره اجاره اتومبیل در 6 تا 7 نوامبر 2017 در مرکز شهر هیلتون میامی به رسمیت شناخته خواهند شد.

پاسخ دهید