شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اولین قدم های خوب در راه طولانی اجاره ماشین

اولین قدم های خوب در راه طولانی اجاره ماشین

آینده خودمختار ما بستگی دارد اجاره خودرو به وسایل نقلیه فن آوری پیشرفته تا کنون ساخته شده، یک شبکه و راه برای اتصال کاربران به آن شبکه. هیچ یک از ارائه دهندگان این سه چیز را به اندازه کافی به اندازه کافی به تنهایی انجام نمی دهند. بنابراين، بقاء بستگی به همکاری دارد – از طریق مشارکت های تامین عرضه (BMW و سفرآلامو ) و شركت های تولید سوارکاری / خودرو (سفرآلامو و سفرآلامو ، سفرآلامو و سفرآلامو ) به مشاركت های زیربنایی دولتی / خصوصی از طریق دانشگاه ها، شهرداری ها و دولت فدرال بستگی دارد.

هر روز به نظر می رسد یک عنوان از یک اتحاد جدید را به اجاره ماشین ارمغان بیاورد. با این حال، شرکت های اجاره ای اتومبیل مبتنی بر ایالات متحده – اشخاصی که بزرگترین اکوسیستم های خودرو را اداره می کنند – عمدتا در حاشیه نشسته اند، صرفه جویی در مشارکت های عرضه درایورهای سفرآلامو و سفرآلامو . (در عین حال، سفرآلامو ، از طریق آزمایش نوآوری خود، تعدادی از طرح های تحرک را راه اندازی کرده است.)

این تغییر دیروز با اعلام گروه سفرآلامو در مورد مشارکت با سفرآلامو ، واحد خودروی الفبای رنت خودرو  خود، شرکت مادر گوگل، تغییر کرد.

با کمترین فانتوم و بدون اطلاع رسمی از سفرآلامو ، اسناد سفرآلامو سفرآلامو به طور عمومی نشان می دهد که سفرآلامو به شرکت اپل شش لکسوس سفرآلامو مجهز به تکنولوژی خود رانندگی برای آزمایش در سانفرانسیسکو می پردازد. اپل گفته است که نرم افزار خود رانندگی را در سفرآلامو آزمایش می کند.

سفرآلامو تمیز کردن خودرو، جایگزینی قطعات کرایه ماشین و تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده و نیز پارکینگ برای ناوگان تست منیفی خودمختار سفرآلامو در فینیکس را انجام خواهد داد. خرید سفرآلامو از بیش از 500 هیبریدی سفرآلامو نشان دهنده دامنه بالقوه از وظایف مدیریت ناوگان سفرآلامو است.

خوشبختانه، این تنها آغاز است: سفرآلامو سفرآلامو ) تجربه کار با وسایل نقلیه مستقل را در اختیار دارد، در حالی که سفرآلامو درک شبکه سفرآلامو را از اتومبیل های اتومبیل زیپ دریافت می کند. آیا سفرآلامو می تواند برنامه سفرآلامو یا خود برنامه خود را به سفرآلامو سفرآلامو اضافه کند تا شامل وسایل نقلیه مستقل باشد؟ آیا می توان سفرآلامو برنامه وفاداری ترجیحی را به عنوان پایه کاربر آماده استفاده کرد؟

در حالیکه مشارکت هرتز در این لحظه نسبتا کم است، هر دو اعلامیه، اجاره اتومبیل را در قالب توسعه خودروهای خودمختار قرار می دهند. سفرآلامو و اپل بدون تردید در مورد کسانی هستند که در نهایت شبکه های خود را مدیریت می کنند، اما این مشارکت ها سفرآلامو و سفرآلامو را برای یکی از قابلیت های اصلی خود، مدیریت ناوگان تشخیص می دهند.

مدیریت ناوگان سفرآلامو نیست این طرف دیگر برنامه های نرم و صاف و بازاریابی هوشمندانه است. مدیریت ناوگان در مورد کاهش معامله های سنگین برای هزاران خودرو جدید است. اینها بچه هایی هستند که بر روی تیوب های حراج ساخته می شوند که از طریق دین و گازهای خروجی از طریق پرواز پرواز می کنند. این باند تابه ناهار است، کسانی که اطمینان می دهند که اتومبیل ها جایی است که باید آنها را داشته باشند، تمیز و ایمن باشند.

مدیریت ناوگان همچنین از اهداف سوارکاری و همتایان همکاری نداشته و مهمترین توسعه در حمل و نقل در یک قرن است. این مدل به دارایی های متعلق به افراد متکی است. وسایل نقلیه بدون راننده، از بزرگترین هزینه های آن، رانندگان، سوار می شوند. اما چون وسایل نقلیه به طور نمادین پیچیده تر و گران تر می شوند و مالکیت به طرح های استفاده کسپری تبدیل می شود، مدل موجود از بین می رود.

من یک مدیر عملیات سفرآلامو را در یک رویداد ملاقات کردم و از او پرسیدم که چه اتفاقی می افتد، در صورتی که هیچ کس اتومبیل های خود را در اختیار ندارد. او گفت که سفرآلامو توسط سرعت تغییر به سوی خودمختاری قطع شده است. او گفت که این شرکت رشد خدمات خود را در پنج سال آینده می بیند و سپس نقطه انفصال را از مالکیت دور می کند. پس چه اتفاقی افتاد؟ او مطمئن نبود.

شرکت های اجاره اتومبیل مدیریت بهتر ناوگان را بهتر از هر کسی می دانند، اما مدیریت ناوگان منحصر به اجاره اتومبیل نیست، چرا که شرکت های اجاره ناوگان تجاری و شرکت های مدیریت، نمایندگی های خودرو و حتی ارائه دهندگان خدمات سریع می توانند این کار را انجام دهند. در واقع، قرارداد هرتز با اپل، از طریق دونلن، بخش مدیریت ناوگان هرتز می رود.

به همین دلیل است که برای سفرآلامو (و هرتز و سایر شرکت های اجاره اتومبیل) بسیار مهم است که در حال حاضر در حال رقابت با استقلال است. اینها اولویت های مهم یک مسیر طولانی هستند.

بقیه جهان از بیدار شدن از آنچه که خود ناوگان می داند بیدار می شود: کسانی که ناوگان خود را دارند، آینده را دارند.

پاسخ دهید