شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

افزودن ماشین های جدید سال به لیست سفرآلامو

افزودن ماشین های جدید سال به لیست سفرآلامو

سفرآلامو ، سرویس خودکار و سرویس سفرآلامو با انجمن حمل اجاره خودرو  و نقل هوایی سفرآلامو (سفرآلامو ) همکاری کرده است تا برنامه های سفرآلامو را در سراسر کشور گسترش دهد. این اعلام در سفرآلامو سفرآلامو سال 2015 ساخته شد.

مشارکت بین سفرآلامو و سفرآلامو جزء سفرآلامو برنامه اجاره ماشین سفرآلامو سفرآلامو است، تلاش برای ارائه سازمان ها به منابع برای راه اندازی یا گسترش برنامه سفرآلامو .

رایان جانسون، معاون رییس شرکت سفرآلامو و شرکت رنت ماشین  سفرآلامو سفرآلامو و سفرآلامو سفرآلامو گفت: “همانطور که جوامع و نیازهای آنها تغییر می کنند، باید رویکرد ما به حمل و نقل نیز باشد.” “کمک توسعه سفرآلامو ، ارائه شده از طریق مشارکت ما با سفرآلامو ، جوامع را با راهکارهای مناسب حمل و نقل پایدار برای مسافران فراهم می کند.”

طبق گفته شرکت سفرآلامو ، بهترین شیوه برای راه اندازی کرایه ماشین مجدد در 50 ایالت است.

دیل جاری ماریسکو، مدیر سفرآلامو گفت: “سفرآلامو یکی از ارزان ترین گزینه های حمل و نقل در دسترس امروز است و بسیاری از جوامع می توانند از گسترش این برنامه ها بهره مند شوند.” “مشارکت ما با شرکت رسفرآلامو توسعه خدمات ون پال آسان، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه برای آژانس های حمل و نقل عمومی و حمل و نقل عمومی در تمام ابعاد است.”

پاسخ دهید