شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

افزایش مالیات شرکت های اجاره خودرو

افزایش مالیات شرکت های اجاره خودرو

اخبار دولت قصد دارد رژیم خودرو وظیفه مالیات غیر مستقیم در سال آینده است به خوبی دریافت شده است، با شرکت های اجاره خودرو انتظار می رود برای دیدن یک افزایش مالیات 100 هزار یورو

برای اولین بار در بودجه تابستان توسط جورج آزبورن، صدراعظم سابق و یا خزانه اعلام کرد، سیستم مالیات جدید است تنها به تحت تاثیر قرار کرایه ماشین پس از آوریل 2017. با این حال ثبت نام، با بسیاری از شرکت اجاره ماشین پرشور در مورد ارائه خدمات مدرن، ارزش نام تجاری باید در معرض خطر؟

داشتن یک رول در اثر داده های جدید نشان می دهد که نزدیک به ثبت نام خودرو 30000 کمتر خواهد شد به دنبال تغییر، ساخته شده با سفر آلامو مدیر اجرایی، جری آلامو، شفاعت با صدراعظم جدید، فیلیپ هاموند، به هر دو تلخه یا فاز در تغییرات مالیاتی است.

او گفت، “شرکت اجاره برای بخش قابل توجهی از خرید ماشین جدید در انگلستان حساب، و اگر این اصلاحات از طریق رفتن، دولت به طور جدی خواهد دستور کار سبز و اهداف کیفیت هوای خود آسیب برساند.

“بسیاری از این رنت ماشین وسایل نقلیه انتشار فوق العاده کم هستند، و با معرفی این اصلاحات آلامو، دولت منفی خواهد بود مانع اهداف آن ها را به درایو را به بالا از وسایل نقلیه پاک و بهبود ایمنی جاده ها است.”

اگر شما یک شرکت اجاره خودرو با یک گزینه در این قانون جدید پس از آن ما دوست دارم به شما افکار بشنود. به سادگی ترک شما می آید زیر کلیک کنید.

پاسخ دهید