شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

افزایش رقابت در حوزه رنت ماشین

افزایش رقابت در حوزه رنت ماشین

 

 

در سفرآلامو، ظهور و رشد قابل توجهی از تامین کنندگان اجاره ماشین  با قیمت قابل توجهی صورت گرفته است. به عنوان مثال، شرکت تصویب کنترل آلامو از سفرآلامورا داد، هرتز در اروپا گسترش دلار و تریتیستی، و مارک های ارزشمندی همچون سفرآلامو، (متعلق به سفرآلامو) و سفرآلامو(متعلق به سفرآلامو) وارد بازار شده اند؛ آنها همچنان سهم بازار را به دست می آورند.

در سفرآلامو، قوی ترین رقم رشد این روند در رنت ماشین دیده شده است، که در چند سال اخیر شاهد ایجاد مارک های ارزشمند مانند سفرآلامو و سفرآلاموبوده است. داده های سفرآلامونشان می دهد که مارک های ارزش سهم خود را از بازار سفرآلامواز 48٪ در سال 2012 به 62٪ در سال 2014 افزایش یافته است.

در سفرآلامو، قیمت های نام تجاری ارزش در سال 2012 به صفر تا تقریبا یک چهارم از تمامی رزرو های سفرآلامواز سال 2014 افزایش یافته است. و مارس 2015 راه اندازی نام تجاری جدید سفرآلامو نشان می دهد که این روند قرار است ادامه یابد، همانطور که توسط یک نام تجاری اجاره خودرو  قوی پشتیبانی می شود در بازار.

ترکیب ارزش بازار نام تجاری ارزش UسفرآلاموK. بسیار قوی است و در پایان سال 2014 63٪ از کل رزرو بلیط مقصد Uسفرآلامو.K. را نشان می دهد، که نشان دهنده رشد 5 درصدی در دوره سه ساله است.

اپراتورهای بزرگتر از جمله سفرآلامو، شرکت های چتر کرایه ماشین چند برند تبدیل شده اند، خود را با پیشنهادات محصول برای مشتریان حساس به قیمت مناسب که می خواهند مزایای کسب و کار بزرگ با نام تجاری بزرگ و خدمات با قیمت های پایین را متمایز می کنند. موفقیت آنها در ورود و دست یابی به پوشش کامل در اروپا طی چند سال گذشته قابل توجه بوده است.

با این حال، برخی از استثناء به پدیده برند ارزش – یعنی سفرآلامو که در آن اجاره اتومبیل بسیار رقابتی در سراسر هیئت مدیره است و مشتریان به شدت وفادار به مارک های بزرگ و بیشتر ثابت هستند وجود دارد. این نیز در سفرآلامو، بازار بسیار قوی است، با مشتریان انتخاب مارک های حق بیمه بیش از مقرون به صرفه تامین کنندگان اجاره ماشین.
تغییرات نوع خودرو

 

رنت ماشین

 

بر اساس آخرین گزارش سالانه شرکت فورد موتور، انتظار می رود که افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه کوچکتر و با کارآمد تر، در بازارهای بالغ مانند اروپا و ایالات متحده ادامه یابد.

این روند توسط داده های سفرآلاموپشتیبانی می شود که نشان می دهد تقاضا برای ماشین های کوچکتر به طور متوسط ​​23 درصد در تمام بازارها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و تقاضا برای اتومبیل های بزرگ (بزرگتر از اقتصاد یا جمع و جور) به طور متوسط ​​در 18 درصد کاهش یافته است فریم زمان سه ساله. این یک روند است که احتمالا تاثیرات میانگین روزانه در کشورهای مورد بررسی را تحت تاثیر قرار می دهد.

با توجه به اطلاعات دقیق تر، آلمان با بیشترین میزان تقاضا برای رده ماشین های کوچک با افزایش 38 درصدی مواجه شد. فرانسه رزرو 32٪ افزایش در رزرو ماشین های کوچک، پس از آن اسپانیا (24٪) و U.K. (17٪) ثبت شده است.

باز هم می بینیم که سفرآلاموبا این روند روبرو است، با افزایش 56 درصدی در رزرو خودروهای برتر. این نشان دهنده نوع وسیله نقلیه محبوب در سفرآلامو و قیمت بسیار رقابتی است.
چشم انداز کلی

مشتریان در همه بازارها تقاضای تجدید نظر شخصی شخصی را دارند و تفاوت بین کشورها واقعا قابل توجه است. با این حال، انتخاب فقط در مورد مقدار یا قیمت نیست این نیز مربوط به ارتباط با مشتری است.

با استفاده از علم داده، سفرآلاموتوانایی پیش بینی تغییرات در رفتار مشتری را دارد تا از تکنولوژی ما استفاده کند تا خدمات شخصیتری را ارائه دهد.

برای این منظور، سفرآلاموپیش نیاز نیاز به یک طیف گسترده تر از راه حل های حمل و نقل زمینی است که می تواند توسط مشتری، کشور و قاره، شخصی سازی شود. این شرکت برنامه ای برای گسترش قابل توجه این مجموعه در سال 2015 دارد

پاسخ دهید