شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

افزایش بخش اجاره خودرو

افزایش بخش اجاره

کارگزاری مسافرتی عمده فروشی، اعلام کرده است که افزایش 300 درصدی درآمد ناخالص از کار اجاره ماشین خود را در سال گذشته افزایش داده است. این است که عمدتا از شبکه جهانی خود را از مشارکت مستقیم ارتباط برقرار است.


طبق گفته سفرآلامو در نتیجه رشد خود در بخش اجاره خودرو، تیم جدید برای اولین بار به طور اختصاصی به شرکت اجاره ماشین خود اختصاص داده است.

“مشارکت مستقیم در رنت ماشین در بیش از 100 کشور مختلف دارد و مشتریان توزیع کننده ما در دسترس بودن در زمان واقعی و قیمت هایی هستند که فقط یک خریدار با حجم بالا می تواند ایمن باشد”، معاون اجرایی توسعه استراتژیک برای تعطیلات. “من فکر می کنم نتایج بخش بهبود بخش کرایه ماشین  ما برای خود صحبت می کنند. محصولات بیشتری که از طریق کانال های ما به فروش می رسند، شرکت های اجاره ای بیشتر در برندۀ ارزش هایی هستند که می توانیم به کسب و کارشان برسیم. ”

به عنوان بخشی از برنامه خود برای افزایش کسب و کار در بخش اجاره اتومبیل، تعطیلات را به عنوان معاون جدید خود را برای توسعه کسب و کار برای اجاره ماشین منصوب کرد. قبلا با 27 سال گارانتی شرکت . در زمینه اجاره اتومبیل، اطلاعاتی در رابطه با مدیریت مشتریان اوقات فراغت و مشتریان کسب کرده است.

علاوه بر این، یوسف پارپا، که از سال 2003 به عنوان سرپرستی ارتباطات و ادغام شرکت های شخص ثالث خدمت کرده است، اکنون در حال توسعه فناوری اجاره اتومبیل سازمان است. به گفته شرکت، ارتباطات، توسعه دهندگان و کارکنان تضمین کیفیت را در اجاره خودرو مدیریت می کند.

“بخش کرایه ماشین در سال گذشته منفجر شده است و با یک تیم تخصصی و تمرکز بیشتر، هیچ دلیلی وجود ندارد که بتوانیم رشد ما را در سال 2016 سه برابر کنیم.”

پاسخ دهید