شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

افزایش اجاره ماشین در سفرآلامو

افزایش اجاره ماشین در سفرآلامو

 

 

در سال 2003 سفرآلامو  با یک ناوگان از 20 وسیله نقلیه که در سالن رفت و آمد شهر سفرآلاموقرار دارد، در سال 2003 تاسیس شده است. سفرآلامو بزرگترین در با ناوگان پیک با بیش از 800 خودرو بوده است.

سفرآلامو دارای مکان هایی است که به فرودگاه ، اجاره ماشین  فرودگاه های بالکان  کمک می کند.

این مقاله در ابتدا در مجله بین المللی دیجیتال افتتاحیه بین المللی خودرو ما عرضه شد که شامل بازار اجاره ی اروپا می شد.

سفرآلامو، مدیر بازاریابی آنلاین، گفت: “با کارهای بسیار سخت، اجاره خودرو  تصمیمات درست و مشارکت های کلیدی ما موفق به تبدیل شدن به بزرگترین شرکت اجاره مستقل خودرو در سفرآلاموشدیم.” “ما با درک نیاز به یک شرکت بزرگ اجاره اتومبیل داخلی و این فرصت را در اختیار گرفتیم.”

سفرآلامودر یک پرسش و پاسخ با اخبار اجاره خودرو، درباره رشد و رقابت بالا اجاره اتومبیل، بازار اجاره اتومبیل و چالش های کسب و کار در جنوب شرقی اروپا صحبت می کند.

 

اجاره خودرو

 

. منابع اولیه مشتریان اجاره چه هستند؟

A. ما به حضور آنلاین ما به عنوان منبع مشتری رنت ماشین  اصلی ما تکیه می کنیم. البته، ما برای کسب و کار از سیستم های رزرو جهانی، سیستم های توزیع جهانی، اپراتورهای تور، آژانس های مسافرتی و کسب و کارهای محلی بسیار مهم است.

Q. چه منابع کسب و کار جدید در حال توسعه هستید؟

A. امروز ما با موفقیت در زمینه طیف وسیعی از کسب و کارها کرایه ماشین مانند زنجیره های هتل، اپراتورهای تور، آژانس های مسافرتی، آژانس های املاک و غیره کار می کنیم.

ما هرگز به دنبال مشارکت های جدید، به طور عمده شرکت های مبتنی بر آنلاین و کسب و کارهای محلی نیستیم. همراه با اجاره ماشین، ما در حال توسعه خدمات اضافی مانند اجاره عملیات و فروش ماشین.

پرسش: چگونه بازار اجاره اتومبیل در بلغارستان طی 10 تا 20 سال گذشته تکامل یافته است؟

A. بازار دهقانی خودرو در ده سال گذشته به دلیل رشد روز افزون توریست های ورودی در بلغارستان، رشد سریع داشته است. 20 سال پیش هیچ کار اجاره اتومبیل وجود نداشت. در سال های اخیر رقابت شدید به دلیل رکود اقتصادی.

 

 

 

 

پاسخ دهید