شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اطلس خودرو همکاران اجاره ماشین

اطلس خودرو همکاران اجاره ماشین

بر اساس نیوزیلند امگا اجاره خودرو استرالیا مبتنی بر اجاره و اطلس خودرو توافق وابسته به کار در همکاری امضا کرده اند.

کار با هم، این دو شرکت قادر به ارائه خدمات اجاره برای هر دو اوقات فراغت و بازارهای شرکت های بزرگ در 20 مکان در سراسر استرالیا و نیوزیلند خواهد بود.

اطلس استرالیا به هشت مکان متعلق به شرکت و دو مکان مجوز گسترش یافته است. عامل در استرالیا به مدت 25 سال، آن رشد قابل توجهی با توجه به شرکت دیده است در سه سال گذشته،.

“این بار هیجان انگیز برای اطلس است، راه اندازی اولین رد پای بین المللی ما و برنامه های وابسته با امگا اجاره ماشین ، گفت:” اسکات اتکینز، مدیر کل اطلس. “رشد پایدار ما قطعا ما ساخته شده یکی از بزرگترین کسب و کار اجاره متعلق به خانواده مستقل استرالیا، و ما خوشحالیم که می توانیم به تیم با یکی دیگر از کسب و کار مستقل در نیوزیلند که رهبران بازار در حق خود هستند.”

اجاره اتومبیل امگا شده است کرایه ماشین در نیوزیلند از سال 1992. این شرکت شهرستان و فرودگاه شعبه در اوکلند، ولینگتون، کرایستچرچ، و سفرآلامو ، همراه با انبارهای خدمت به Picton در فری ترمینال و فرودگاه نلسون.

“ما به دنبال به جلو به کار با اطلس خودرو و کامیون اجاره، که قادر به ارائه ما نیوزیلند مشتریان این فرصت را به استخدام از یک شرکت رنت ماشین استرالیا اعتماد فرمت طبیعی از کسب و کار ما است، گفت:” سیمون Sceats، مدیر عامل شرکت امگا اجاره ماشین عروس ها. “ما هیجان زده به قادر به ارائه خدمات ما به مشتریان اطلس زمانی که آنها در NZ اینجا هستند. به نظر می رسد هر دو طرف از تاسمان آمده اند تا با هم در طول چند سال گذشته با گسترش سریع به پروازهای در ارائه بین مقصدها به استرالیا و نیوزیلند نزدیک؛ آن را حس می کل به این وابستگی. “

پاسخ دهید