شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اطلاعات آنلاین اجاره خودرو در سایت سفرآلامو

اطلاعات آنلاین اجاره خودرو در سایت سفرآلامو

پروژه را که فکر می کنید یک مشتری بالقوه می خواهید بدانید. آیا یک رویداد سالانه به شهر می آید؟ آیا شرکت شما در نوع خاصی از اجاره برای تسهیل رویداد تخصص خاصی دارد؟ به عنوان مثال، “آیا شما در شهر برای مسابقات ژیمناستیک زنان هستید؟ ما یک ناوگان از نه کامیون 12 مسافر داریم که می تواند تیم شما را از فرودگاه به عرصه برساند و همه جاذبه های معروف اجاره ماشین  در بین آن ها متوقف شود. “

اشتباه شماره 3 – حضور رسانه های اجتماعی نام تجاری شما را ردیابی نمی کند
از آنجا که رسانه های اجتماعی درباره مدیریت برند، آیا شما از تمام مکالمات درباره نام تجاری خود مطلع هستید؟
به گفته سفرآلامو ، برای اینکه بدانید که چگونه افراد برند شما و صنعت شما را مشاهده می کنند، باید به صورت منظم مکالمات رسانه های اجتماعی را کنترل کنید.

سفرآلامو اجاره خودرو می گوید: “شما می خواهید بدانید که همه چیز در باره نام تجاری شما در تمام شبکه ها چه می شود، بنابراین می توانید در صورت لزوم نظارت و تعامل داشته باشید.” “نام تجاری شما در هر جا در برخی از موارد مورد بحث است.”

چگونه نام تجاری خود را نظارت کنید؟ رنت ماشین ابزارهای آنلاین مانند هشدار سفرآلامو را پیشنهاد می کند. در سفرآلامو ، شما می توانید کلمات کلیدی وب اجتماعی را در دسته های خاص جستجو کنید: “همه چیز”، “لینک ها”، “توییت ها”، “عکس ها”، “ویدئو ها” و “تاثیر گذاران”. سفرآلامو سفرآلامو اجازه می دهد تا با نام شرکت، یا هشتگ

نظارت میتواند به شما کمک کند تا بدانید که در آن چه شرکت کنید. ابزارهای آنلاین به مکالمات خاصی اشاره می کنند که در آن می توانید سعی کنید با کاربران ارتباط برقرار کنید – چه در مکالمه یا در پاسخ دادن به یک بررسی.

هنگامی که شما به یک نظر منفی پاسخ می دهید، فرگوسن توصیه می کند که آن را کوتاه و حرفه ای نگه دارید. اگرچه شما ممکن است از سوی متخصصین احساس نگرانی کنید، تصدیق کنید که آنها تجربه بدی داشته اند و نظر آنها در نظر گرفته شده است. سفرآلامو می گوید: “این باعث می شود که کسب و کار خود را حرفه ای و سطح سر و کار داشته باشید. “شما می خواهید جاده ای بالاتر از بحث در مورد افراد آنلاین داشته باشید.”

نظارت مداوم نیز می تواند اطمینان حاصل کند که اطلاعات آنلاین شرکت شما صحیح است. به عنوان مثال، اگر اطلاعات تماس شما آنلاین نادرست باشد، می توانید برخی از فرصت های تبدیل را از دست بدهید.

اشتباه شماره 4 – فکر کردن هر کسی می تواند یک متخصص در رسانه های اجتماعی باشداکثر شرکت های اجاره اتومبیل فکر می کنند رسانه های اجتماعی فقط درباره ارسال داستان ها و تبلیغاتی هستند که هر کسی می تواند انجام دهد. آنها زمانی که تلاش می کنند به درستی مشغول شوند، هوش را درک نکنند: کجا بهترین مکان برای قرار دادن لینک است؟ چه زمانی مناسب است تا با کاربران ارتباط برقرار کنید؟ چه محتوایی جالب و مفید است؟

رنت ماشین

به گفته سفرآلامو کرایه ماشین  ، اپراتورهای اجاره باید به دنبال کمک حرفه ای باشند، یعنی این که به معنی استخدام مدیر کل رسانه های اجتماعی تمام وقت یا استخدام یک سازمان خارجی است.

سفرآلامو می گوید: “شما نیاز به نظارت حرفه ای دارید.” اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید، می توانید با رسانه های اجتماعی آسیب بیشتری بکشید. “حتی اگر شرکت شما تصمیم به استخدام یک مشاور خارجی برای کمک به رسانه های اجتماعی می کند، مهم است که یک شخص خاص در کارکنان خود داشته باشید تا به طور منظم با مشاور تماس برقرار کنید. بچه های وب می گویند ارتباط با آنها تسهیل می شود زمانی که یک مشتری دارای یک کارمند است که به طور خاص رسانه های اجتماعی را برای ارائه ایده ها برای پست ها یا راه های ایجاد گفتگوها مدیریت می کند.سفرآلامو می گوید: “برای ما سخت است که تظاهر کنیم که یک شرکت اجاره اتومبیل در رسانه های اجتماعیاست، زیرا ما بخشی از عملیات روزمره شرکت نیستیم.” “بدون تعامل مستمر از شرکت اجاره ای، بسیار دشوار است که با ایده های پست یا هر چیز مرتبط با این شرکت مطرح شود.”اشتباه شماره 5: اعتقاد به رسانه های اجتماعی اتلاف وقت استبرخی از شرکت های اجاره اتومبیل حساب های رسانه های اجتماعی را ایجاد می کنند و از آنها استفاده نمی کنند. سپس شرکت هایی هستند که به هیچ وجه در رسانه های اجتماعی علاقه ای ندارند، چه از طریق آن به آنها اطلاع داده شود و چه از طریق ترس از انطباق با روند تکنولوژیکی.سفرآلامو معتقد است که اپراتورهای اجاره اتومبیل باید به جای اینکه دیگران این کار را برای آنها انجام دهند، باید از شهرت و چشم انداز مارک تجاری شرکت خود اطمینان داشته باشند. او می گوید: “حتی اگر شما نمی خواهید در رسانه های اجتماعی باشید، به طور کلی شما قبلا وجود دارد و مردم قبلا در مورد نام تجاری خود صحبت می کنند.”این مشاوران می گویند بسیاری از شرکت های اجاره اتومبیل معتقدند رسانه های اجتماعی باید به بازده فوری سرمایه گذاری متصل شوند. درنتیجه رزروهای بیشتری از آن در نهایت جریان مییابند، اما درگیر شدن در اجتماع رسانههای اجتماعی، جایی است که شما در حال ایجاد تشخیص نام تجاری و درگیر شدن با مشتریان بالقوه هستی، یک ارزش ذاتی وجود دارد. فرگوسن می گوید “این بیشتر از سرمایه گذاری دراز مدت است.”سفرآلامو می گوید: “برای حفظ یک استراتژی بازاریابی دیجیتال مناسب، رسانه های اجتماعی، وب سایت ها، رتبه بندی ها و بازاریابی موتورهای جستجو باید همه متصل شوند و یکدیگر را تغذیه کنند.” “رسانه های اجتماعی برای بهینه سازی موتورهای جستجو ارزشمند هستند و سزاوار زمان و تلاش هستند.”

پاسخ دهید