شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اطلاعاتی که درباره اجاره ماشین باید بدانید

اطلاعاتی که درباره اجاره ماشین باید بدانید

هنگامی که مردم در مورد تجربه سفر خود و کسی که آنها یک سرویس در طول تعطیلات و یا کسب و کار سفر خود را ارائه فکر می کنم، این شرکت اجاره اتومبیل اغلب فراموش می شود. اکثر مشتریان کرایه ماشین  مشاهده فعالیت اجاره ماشین به عنوان چیزی به جای تحمل می شود لذت می برد.

من مطمئن مردم خواندن این و گفت، “به من چیزی نمی دانم بگویید.” سوال من برای این صنعت است وجود دارد هستم، “آیا باید این باشد که راه؟”

واقعیت این است که ارائه دهنده اجاره فراموش می شود. به این دلیل که صنعت اجاره اتومبیل فاقد تکنولوژی، سرعت، و یا راه های خلاقانه برای یک مشتری برای انتخاب یک وسیله نقلیه است. این می شود فراموش شده زیرا صنعت فراموش کرده است که روند اجاره – و محصول – یک تجربه است.

در طول چهار سال گذشته، خط مقدم عملکرد گروه خدمات ما به صنعت هتل گسترش یافته است. دیدن شباهت عامل بین هتل و اجاره خودرو جهان شده است یک تجربه چشم باز بوده است.

بر اساس تجربه هتل ما، ما را توسعه یک لیست از تاکتیک هایی که در صنعت رنت ماشین  می توانید پیاده سازی به ارائه لمس انسان بیشتر است.
برداشت ماده

این تصور شما بر روی مهمانان خود را شروع می شود حتی قبل از آنها محصول اصلی را ببینید. اغلب اوقات، مشتریان اجاره خودرو نزدیک مربوطه ضد اجاره و یا منطقه بیان خود و با اطلاعات مربوط به محصول، ابزار فروش، و کپی از رده خارج گزینه های پوششی، بمباران کردند.

داشتن بیش از حد بسیاری از تصاویری برای یک مشتری یک انحراف است. آن را به مشتری خود را نشان می دهد که “شما در حال رفتن به فروش می رسد.” آخرین باری که شما را به یک هتل خوب و یا یک هتل در سطح میانی بررسی، آیا شما هر چیزی بر روی میز می بینید؟

اگر شما احساس می کنید مجبور به استفاده از ابزار خرید و فروش، سرمایه گذاری در انجام آن به درستی و قرار دادن محتوای خود را در یک قرص. این یک روش معمول در جهان هتل است. آن را افزایش می تجربه مهمان و بهبود فروش وسایل و امکانات رفاهی.
کریدور حضور

رنت ماشین

 

در صنعت هتل، داشتن یک مدیر در حال حاضر در میز جلو در دوران افزایش چک در و پرداخت عمل رایج است.

اپراتورهای هتل خوب برنامه ریزی هر مدیر و سرپرست به سه ساعته “قابلیت مشاهده پست” حداقل یک بار در ماه است. این به این معنی هر مدیر از هر منطقه عامل – آیا آن را جلو یا پشت خانه – باید یک شکاف زمان را پر کنید. نه تنها آن را ارائه تیم میز جلو یک منبع اضافی، آن را نیز نگه می دارد همه در هماهنگی با تجربه مهمان.

چرا ما نمی توانیم به این عمل در اجاره اتومبیل ارتکاب مدیران اجاره اتومبیل چالش روبرو هستند و تحت بسیاری از محدودیت های عمل، اما اگر یک تیم مدیریت باعث می شود یک تلاش جمعی به راهبردی حضور خود را در مقابله مقابل در طول دوره های زمانی را انتخاب کنید گسترش، خدمات بهبود خواهد یافت و بسیاری از مشکلات نیز جلوگیری خواهد شد.

افرادی مانند کارشناسان و ارائه دهندگان خدمات اعتماد که می تواند از یک  قدرت صحبت می کنند.  هتل توصیه، راحتی، و نقطه راه برای مشتریان.

 

اجاره ماشین

در اجاره اتومبیل، به خصوص در اواسط اندازه به مکان های بزرگ، به اعتقاد من داشتن یک دربان واقع به دور از شمارنده می تواند تجربه مهمان افزایش، بهبود فروش محصولات حمایت و کمک به حرکت خط در امتداد.

که یک نگرش خوب و دانش از شهرستان خود را، اما عدم تمایل و یا مجموعه مهارت به فروش – – یک فرصت برای خدمت به مشتریان و عملیات داشتن یک پست دربان در برنامه خود را نیز عوامل فراهم می کند.
امور کارکنان نامزدی

“خانم ها و آقایان، خدمت خانم ها و آقایان” فلسفه عامل افسانه ای از ریتز کارلتون است، و آن کمک می کند تا راهنمای بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده توسط تیم مدیریت هتل آن است.

اپراتورهای اجاره اتومبیل عشق اعضای تیم خود را و می خواهید برای دیدن آنها موفق شوند، اما در بسیاری از موارد، صنعت اجاره می افتد کوتاه در زمینه های کمی تعامل تیم، عامل نمرات خدمات به مشتریان فردی، فرسایشی کارکنان، و داخلی ارجاع استخدام دیپلم.

اگر شما با این اختلاف نظر دارند، از خودتان بپرسید، “آیا ما در تعامل و تجربه مشتری وابسته به همان اندازه که ما در عملکرد فروش تدریجی، استفاده از نگاه نگاه کنید، و ادعا می کند بهبود؟” اگر شما ایشان را به عنوان همان، و سپس شما را در درست باشد مسیر.

هنگامی که آن را به کالا، قیمت گذاری استراتژیک، موقعیت تجاری، پاداش، سرعت خدمات، کانال، آپارتمان، دسترسی به محصول، و فن آوری می آید، صنعت اجاره اتومبیل دارای خود را با سایر صنایع. این مهم است که ما خودمان را در صورتی نوآوری ما در محل قرار داده بهره مند تجربه انسانی به همان اندازه که سرعت فرایند. من معتقدم که با شروع این چهار تاکتیک های ساده “انسان” می تواند کمک به بالا بردن تصور مشتری از روند اجاره.

پاسخ دهید