شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اشتراک گذاری اجاره ماشین

اشتراک گذاری اجاره ماشین

سفرالامو یک ارائه دهنده خدمات فن آوری اتومبیل، با  اجاره خودرو در رشت گروه اجاره خودرو مشارکت کرده است تا خدمات ساکن در سائوپائولو، برزیل را به طور یکجانبه راه اندازی کند.
اجاره ماشین با شروع یک برنامه آزمایشی همراه با راه اندازی کامل در ماه سپتامبر است. این سرویس با 95 وسیله نقلیه – 80 وسیله نقلیه هوشمند و 15 فروند اجاره ماشین، به عموم باز خواهد شد.
از طریق برنامه موبایل اجاره ماشین ، کاربران قادر خواهند بود وسایل نقلیه موجود، یک ماشین را رزرو کرده و درب آن را باز کنند. اجاره خودرو خدمات خودرو را به صورت رایگان، از جمله برنامه تلفن همراه، فن آوری درون خودرو و یک سرویس پشت سر هم به کار خواهد گرفت.

اجاره خودرو


لئوناردو دومینگوس، مدیر عامل شرکت اجاره ماشین ، گفت: “ستون های اساسی اجاره خودرو ، کاهش ترافیک و کاهش آلودگی در شهر است که به کیفیت زندگی سالمتر مردم سائو پائولو منجر خواهد شد.” “هدف این است که تشویق استفاده منظم وسایل نقلیه برای سفر بین خانه و کار، هر چند که مشتریان می توانند از آنها برای تمام نیازهای رنت ماشین سفر خود استفاده کنند.”

گرگ دوکونگ، مدیر عامل شرکت وولوگ، گفت: ” اجاره ماشین در تهران در زمان مناسب به خدمات مناسب به شهر مناسب نیاز دارد.” “سائو پائولو یک شهر اصلی برای به اشتراک گذاری اتومبیل رایگان شناور است، و Urbano تقاضای مورد نیاز برای حمل و نقل تمیز و راحت را پر خواهد کرد. ما افتخار می کنیم با آنها در این تلاش همکاری کنیم. ”

در حال حاضر، Vulog در هفت کشور فعال است. همکاران دیگر شامل اجاره ماشین عروس در مادرید با اجاره خودرو در انزلی در ونکوور، Mevo در نیوزیلند و GreenMobility در کپنهاگ است.

پاسخ دهید