شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

استهلاک اجاره خودرو

استهلاک اجاره خودرو

با توجه به مه 29 بازار بینش گزارش کتاب سیاه است، نرخ استهلاک در میان بخش اجاره خودرو ادامه داد: برای سرعت بخشیدن به هفته گذشته، به ویژه در میان اواسط اندازه، اندازه کامل، و اتومبیل سفرآلامو .

اجاره ماشین اواسط اندازه در یک نرخ بالاتر از بخش های دیگر ماشین برای هفته دوم در یک ردیف کاهش ارزش. نمایندگی ها در حال گزارش خرده فروشی آهسته و طولانی مدت در اعتبار وامهای بیپشتوانه، گفت: “آنیل گویال، معاون رئيس جمهور ارشد ارزیابی خودرو و تجزیه و تحلیل.

اتومبیل اواسط اندازه با توجه به کتاب سیاه مستهلک 0.64٪ هفته گذشته،. کرایه ماشین اواسط اندازه و اتومبیل سفرآلامو پشت در 0.60٪ و 0.50٪ کاهش ارزش بود. اتومبیل اسپرت حق بیمه و اتومبیل اسپرت بهترین عملکرد هفته گذشته در میان خودروهای بودند، تحقق نرخ استهلاک 0.1٪ و 0.16٪ بود.

اجاره ماشین عروس مقادیر 0.41٪ کاهش در هفته گذشته، در مقایسه با میانگین کاهش هفتگی از 0.31 درصد بیش از دو هفته قبل بر اساس حجم وزن. ارزش کامیون بر اساس 0.28٪ کاهش در هفته گذشته، در مقایسه با میانگین کاهش هفتگی از 0.34٪ در طول دو هفته گذشته است.

وسایل نقلیه بهترین عملکرد را در میان بخش کامیون وانت کوچک، که توسط 0.14٪ دیدم ارزش افزایش، و تقاطع لوکس ساب کامپکت که دیدم ارزش تخت ماندن در مقایسه با هفته قبل از بود. وسایل نقلیه بدترین عملکرد را در میان بخش رنت ماشین ها اواسط اندازه و کامیون جمع و جور، که نرخ استهلاک ارسال شده از 0.58٪ و 0.54٪ بود.

پاسخ دهید