شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

ارزش های اجاره خودرو

ارزش های اجاره خودرو

سفرآلامو شاخص دوم اجاره خودرو منهیم در ماه دوم ماه متوالی با رکورد بالا رو به رو شد، زیرا قیمت عمده فروشی مورد استفاده در خودرو (در محدوده مخلوط، مسافت پیموده شده و فصلی) در ماه ژوئن در ماه مه 1.1٪ افزایش یافت. افزایش این شاخص را به 129.3 رسانده بود که 2.5٪ افزایش نسبت به سال پیش بود.

جاناتان اسمو، اقتصاددان اصلی کرایه ماشین ، گفت: “حجم معاملات به طور چشمگیری از عرضه به دلیل تقاضای واقعی از نمایندگی مجاز و به نوبه خود مصرف کنندگان است.” به طور کلی، سه ماهه دوم با ادامه بیکاری پایین و اعتماد مصرف کننده های محرمانه در نزدیکی نرخ 16 ساله، حمایت شد. “

شاخص رشد اقتصادی ایالات متحده، رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول سال گذشته از پیش بینی قبلی 1.2٪ تا 1.4٪ تجدید شد. کارشناسان پیش بینی می کنند سهماهه دوم احتمالا در سطح رشدی قوی تر خواهد بود که سازگار با آنچه اقتصاد در طول این گسترش فعلی تجربه کرده است.

اجاره ماشین

 

با وجود قدرت در قیمت عمده فروشی مورد اجاره ماشین استفاده در خودرو، سالانه فروش خودرو جدید به 2٪ نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. فروشندگان فرانشیز در پنج ماهه گذشته بیش از چهار میلیون واحد جدید در انبار داشتند و فروش خودروهای جدید در ماه ژوئن از سال گذشته 3 درصد کاهش یافته است. به جز فروش کامیون های سبک که 4٪ سال در طول سال داشته اند، بیشتر کاهش را می توان به کاهش رکود رنت ماشین در فروش خودرو، که 13٪ سال در سال کاهش یافته است.

برای روندهای اجاره اتومبیل قیمت گذاری خودروهای مورد استفاده، تمام بخش های اصلی خودرو – به استثنای کلاس های کلاس خودرو و کامیون های سبک و متوسط ​​- از یک سال پیش افزایش یافته بود، با افزایش شدید در وانت و وانت. دومین قیمت گذاری عمده فروشی برای تمام بخش های خودرو شامل

پاسخ دهید