شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

ارائه دهنده خدمات اجاره و رنت خودرو سفرآلامو

ارائه دهنده خدمات اجاره و رنت خودرو سفرآلامو

سفرآلامو ، یک شرکت خصوصی حمل و نقل هوایی، سفرآلامو l را به عنوان “ارائه دهنده بزرگ حمل و نقل سال” نام نهاد.
بر طبق این گزارش، این جایزه اجاره خودرو  به نمایندگان سفرآلامو در ستاد سفرآلامو در سفرآلامو به رسمیت شناخته شده است، با توجه به خدمات فوق العاده، تعهد و تعهد از سوی سفرآلامو و کارمندان آن، ارائه شده است.
سفرآلامو ، معاون رئیس جمهور، اجاره ماشین  سفر و همکاری های جهانی، سفرآلامو گفت: “سفرآلامو یک تجربه حمل و نقل هوایی خصوصی با لمس را فراهم می کند تا بتواند مشتریان خود را بر روی اولویت های خود تمرکز کند.”

“ما نیازهای مشتریان خود را درک می کنیم و رنت ماشین متعهد به ارائه خدمات برتر است که بیش از انتظاراتشان است. ما افتخار می کنیم که این جایزه برجسته را بدست آوریم”.
از سال 2003، اجاره اتومبیل سفرآلامو یک شریک اجاره اتومبیل برای صاحبان سفرآلامو بوده است. شرکت

اجاره خودرو

سفرآلامو می گوید شرکت سفرآلامو در خدمت کرایه ماشین شرکت های هواپیمایی خصوصی مانند سفرآلامو در عملیات پایه ثابت (سفرآلامو ) در سراسر کشور، با تحویل وسایل نقلیه و خدمات تحویل خدمات می کند.r، برنامه اجاره اتومبیل بر اساس برنامه، به نام آستین سفرآلامو توسط آستین اتاق بازرگانی نامگذاری شده است. ناوگان نقره ای آئودی A4 به عنوان یک راه اندازی امیدوار کننده مورد توجه قرار گرفته است.
به عنوان یک هیئت داوران مستقل از بیش از 275 نامزد انتخاب شده است که به فهرست سالانه سفرآلامو

رنت ماشین

سفرآلامو آستین لیست شده است. این مراسم در Aسفرآلامو در تئودور موودی آستین برگزار شد.
شناخت به عنوان یک شرکت A-List در نظر گرفته شده است تا دیدگاه های سرمایه گذاری های قابل توجه ترین،مقیاس پذیر و ابتکاری منطقه ای آستین را افزایش دهد.
در حال حاضر، سفرآلامو دارای نقاط مختلف فرودگاه در سفرآلامو فینیکس و فورت لادردیل است. اخیرا در روز 15 ژوئن محل سکونت فرودگاه شیکاگو سفرآلامو افتتاح شد.
براساس این شرکت، تا پایان سال 2015 سفرآلامو چهار تا شش بازار جدید را راه اندازی خواهد کرد

 

پاسخ دهید