شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

ارائه اجاره طولانی مدت ماشین

ارائه اجاره طولانی مدت ماشین

با همکاری با پژو، سفرآلامو، یک سازنده اجاره ماشین  جهانی، می تواند از دسترسی مسافران به وسایل نقلیه از طریق برنامه جاده باز اروپائی پژو، ارائه دهد.

مسافران برنامه ریزی برای بازدید از برخی از بزرگترین شهرهای اروپا برای 15 روز یا بیشتر اکنون می توانند در این برنامه شرکت کنند. طبق گزارش اجاره خودرو مسافران اساسا یک وسیله نقلیه جدید را از طریق پژو به توافق می رسانند که پژو پس از سفر به آن “پس از خرید” بازگردد. این یک قرارداد اجاره ای است.

به گفته Auto Europe، این برنامه مسافران را فرصتی برای رانندگی یک وسیله نقلیه جدید در اروپا با نرخ روزانه که اغلب پایین تر از یک کرایه سنتی اتومبیل است، فراهم می کند. نرخ اجاره اولیه می تواند تا 20 دلار در روز باشد.

به گفته  می گوید: مزایای اضافه شامل مسافت پیموده شده نامحدود، هیچ مالیات بر ارزش افزوده اروپا و هزینه های فرودگاه رنت ماشین و در دسترس بودن رانندگان تا 18 سالگی است. همچنین واحد GPS نیز در این خودرو قرار دارد.

اسکات براون، افسر بازاریابی کرایه ماشین ، گفت: “بسیاری از مشتریان ما در طول سفر خود به کشورهای اروپایی برای اقامت طولانی سفر می کنند و گزینه های بیشتری از حمل ونقل اقتصادی را دنبال می کنند.” “این برنامه به ما اجازه می دهد تا وسایل نقلیه با وسایل نقلیه خود را با انگیزه های اضافه شده برای ارائه اجاره های بلند مدت ارزان تر ارائه دهیم. برای مثال، یک تخفیف جدید در این سال سه روز رایگان در اجاره 21 روز یا بیشتر است. “

رنت ماشین

 

سایر مزایای اضافه شده به برنامه خرید در سال جاری عبارتند از:

– مدت زمان لازم: در حال حاضر 15 روز
– مدل های جدید خودرو، از جمله پژو 4008 کراساور
– گزینه های پرداخت انعطاف پذیر، مانند سپرده تنها برای رزرو
– در دسترس بودن در اوج ماه سفر، از جمله وسایل نقلیه با انتقال اتوماتیک

شرکت خودروسازی اروپا فرایند رزرو را مدیریت می کند، اما هنگامی که رزرو به اتمام برسد، مسافران با بازسازی  کار می کنند، در صورتی که نیاز به انجام هر گونه تغییری داشته باشند، شرکت می گوید.

پاسخ دهید