شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

ادامه اجاره ماشین سفرآلامو و روند قیمت آن

 ادامه اجاره ماشین سفرآلامو و روند قیمت آن

 

با توجه به آخرین Kontos Kommentary از سفرآلامو اقتصاددان ارشد تام Kontos، میانگین عمده فروشی قیمت اجاره ماشین در ماه فوریه نسبت به ژانویه است که غیر عادی به گرایش فصلی معمولی به عنوان ضربات مالیات بهار فصل بازپرداخت در بود.

0.5٪ در مقایسه با ژانویه اما متوسط ​​0.3 درصد نسبت به فوریه سال 2015 بر اساس تجزیه و تحلیل ماهانه ADESA خدمات تحلیلی از اجاره خودرو مورد استفاده توسط خودرو مدل کلاس پایین، – عمده فروشی قیمت ماشین دست دوم در فوریه به طور متوسط ​​10202 $.

رنت ماشین

 

اتومبیل و ماشین با اجسام حجم ادامه برای نشان دادن سال بیش از سال کاهش قیمت، در حالی که suv ها / تقاطع ها و وانت را نشان می دهد سود.

میانگین قیمت عمده فروشی برای رنت ماشین استفاده remarketed توسط تولید کنندگان پایین 0.5٪ در ماه بیش از ماه اما تا 1.6٪، با توجه به ADESA شد در سال بیش از سال است. قیمت consignors ناوگان / اجاره پایین 2.0٪ به ترتیب و پایین شد 1.8٪ در سال، به عنوان حجم فروش ناوگان / اجاره به طور قابل توجهی در مقابل سال قبل افزایش یافت – تا حدودی به عنوان یک نتیجه از بالاتر حجم خاموش و اجاره.

 

کرایه ماشین

داده ها از ندا نشان داد 11.9٪ افزایش سال به سال در خرده فروشی استفاده می خرید و  توسط نمایندگی های franchised و افزایش 15.5٪ برای فروشندگان مستقل در فوریه، اما هر دو به طور قابل توجهی بر اساس ماه بیش از ماه برای دومین ماه شد یک ردیف.
این تجزیه و تحلیل Kontos Kommentary است نزدیک به شش میلیون معاملات خرید و فروش سالانه از بیش از 150 از بزرگترین ایالات متحده مزایده خودرو عمده فروشی، از جمله ADESA و همچنین شرکت های دیگر حراج است. ADESA خدمات تحلیلی جداسازی این معاملات به مطالعه روند توسط کلاس مدل خودرو.

پاسخ دهید