شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو

اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو

اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو

این شرکت به دادگاه با حدود 3 میلیون دلار در بدهی های تحت حمایت توسط سهامدار تنها خود، رنت ماشین مدیریت خدمات، و برنامه ای برای حق رای دادن به شبکه حق رای خود را با از بین بردن مکان های ناموفق.

ستین بارت گفت: دارایی های ارزشمند که توسط بدهکار نگهداری می شوند، علامت های تجاری اجاره ماشین هستند که تنها با ارزش هستند تا کسب و کارهایی که از آنها استفاده می کنند، پایدار و موفق باشند. این شرکت با استفاده از حق رای دادن با ناوگان هایی که بیش از حد کوچک هستند، برای ارائه هر گونه سود مالی به بدهکار، اغلب هزینه بیشتر برای کار از آنها به دست آورده، با توجه به اعلامیه.

بنابراین، بدهکارها این فصل 11 مورد را برای تضعیف جریان نقدینگی خود … در حالی که آنها بازاریابی و اندازه حق رای دادن اجاره اجاره خودرو  شبکه حق رای دادن و عملیات داخلی کسب و کار، از بین بردن عملکرد نامناسب و غیر فعال Rent-A-Wreck فرانچایز، “اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو نوشت.

او گفت که بازسازی اجازه خواهد داد که بدهکار تمرکز بیشتری بر مزایای سالم خود داشته باشد و ارزش ذاتی را در نام «اجاره عقب» تقویت کند و موقعیت های باقیمانده را برای موفقیت پس از ظهور دولت به وجود آورد.

اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو

 

طبق اسناد دادگاه، بدهکار به دنبال 750،000 دلار در تامین مالی بدهکار از اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو برای تأمین مالی عملیات خود در طول ورشکستگی، با 100،000 دلار به صورت موقت درخواست می شود.

جلسه روز یک شنبه در مورد حرکت DIP و درخواست های دیگر برای امدادرسانی در روز جمعه 28 ژوئیه در ویلمینگتون پیش از قاضی ورشکستگی ایالات متحده آمریکا اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو ، ساعت 11 صبح، برنامه ریزی شده است.


رنت ماشین در تهران

اجاره و رنت ماشین های به روز سفرآلامو در سال 1977 به عنوان جایگزینی برای سازمان های اجاره اتومبیل های گران قیمت با ارائه اتومبیل های مورد استفاده برای مصرف کنندگان برای نیازهای اجاره آنها تاسیس کرد. این شرکت در سال 1985 به طور عمومی به فروش رفت و توسط کرایه ماشین در سال 2006 به دست آمد. در حال حاضر 76 شركت رنو A-Wreck در 28 ایالت و در جزیره سنت مارتن وجود دارد. یک مستعمرهر مستقل در اسلو، نروژ، اداره زیر فوریه ها را در ایسلند، نروژ و سوئد اداره می کند.


بر اساس گزارش، این شرکت بیش از 4 میلیون دلار از خسارات عملیاتی خالص تا سال 2015 را به علت داد و ستد گران قیمت با شوارتز و کمبود آن در طول و پس از رکود اقتصادی سال 2008، ادامه داده است.

پاسخ دهید