شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره ماشین محدوده غرب تهران

اجاره ماشین محدوده غرب تهران

اجاره ماشین محدوده غرب تهران به توافق چند ساله برای تبدیل شدن به یک شریک رسمی ماشین در تهران ، یک شرکت سرگرمی زنده تبدیل شده است.

از طریق این مشارکت بازاریابی، شرکت سازنده به زودی شروع به پخش محتوای منحصر به فرد ویدئویی، که توسط صنعت ماشین سازی  برگزار می شود، شامل هنرمندان و گروه های محبوب است. طبق گفته سازمانی، به عنوان بخشی از هر ویدیوی، نوازندگان داستان های شخصی خود را به اشتراک می گذارند، مانند نکات سفر جاده ای و یا سفرهای جالب مورد علاقه خود را متوقف می کنند. فیلم ها بر روی ویژگی های دیجیتال متعلق به شرکت و  منتشر خواهند شد.

اجاره ماشین در سعادت آباد

اجاره ماشین محدوده غرب تهران علاوه بر این، اجاره ماشین در سعادت آباد در 36 محل برگزاری امفیت تئاتر و / یا اداره نشست های زنده کشور و 39 شرکت در محل / باشگاه / تئاتر متعلق به شرکت حضور خواهد داشت. اجاره ماشین در تهران همچنین در شبکه دیجیتال تبلیغ خواهد کرد. طرفداران گزینه های حمل و نقل برای سفرهای جاده ای مرتبط با رویدادهای زنده و همچنین اجاره های تخفیف اجاره برای سفر به کنسرت و رویدادهای زندگی ارائه می شود.

اجاره ماشین محدوده غرب تهران ، معاون رئيس جمهور، بازاریابی برند سازمانی ، گفت: “تحقیقات ما به ما می گوید که موسیقی بخش مهمی از زندگی مشتریان ما است.” “موسیقی همه ما را در راه های بسیار شخصی و عاطفی حرکت می کند. از طریق همکاری ما با اجاره اتومبیل ، ما هیجان زده می شویم تا هواداران را به آهنگ ها و هنرمندانی که بیشتر دوستشان دارند نزدیک تر کنیم. این محتوای ویدئوی منحصر بفردی برای طرفداران موسیقی خواهد بود.

کرایه ماشین

ما در حال آمپر هستیم تا داستان های شخصی خود را از هنرمندان مورد علاقه خود بیاوریم که آنها نمیتوانند جای دیگری را بدست آورند. ”

رئیس رسانه ها و حامیان مالی در ، گفت: “زندگی مردم دارای یک رکورد ثابت شده است که باعث می شود طرفداران نزدیک به موسیقی و هنرمندانی که دوستشان دارند نزدیک شوند.” “از طریق رویکرد منحصر به فرد ما به داستان داستان و محصولات نوآورانه، ما مشتری سازمانی تجربه شخصی موسیقی ارائه می دهند که نمی خواهند از دست بدهند.”

یک سرویس حمل و نقل که ارائه ماشین اجاره ای است، در میامی راه اندازی شده است. شرکای کرایه ماشین با شرکت های اجاره ای برای ارائه ی ناوگان خود برای اجاره روزانه از طریق برنامه رنت ماشین ارائه می دهند.

اجاره خودرو

به گفته شرکت، اجاره خودرو می تواند به شرکت ناوگان شرکت اجاره ای رانندگی کند، به این ترتیب شرکت می تواند بدون سرمایه گذاری اضافی به زیرساخت ها، کار و بازاریابی شرکت خود را گسترش دهد.

اجاره ماشین محدوده غرب تهران رانندگان برنامه را دانلود کرده و ماشین مورد نظر خود را انتخاب می کنند (طیف وسیعی از خودروهای متوسط ​​تا ، و گزینه های لوکس). سپس ماشین را به سمت مشتری تحویل خواهد داد و پس از اتمام اجاره، آن را انتخاب کنید.

این شرکت می گوید: خطر ابتلا به املاک را به 100000 دلار می دهد.

هری هورست، یکی از بنیانگذاران اجاره ماشین ، می گوید “میامی فرصتی عالی برای ارائه می دهد.” “ما بسیار هیجان زده هستیم تا ناوگان شرکت های اجاره ای سنتی را به یک بازار جدید از کاربران به دنبال دسترسی به درخواست های خود به ماشین های خود کمک کنیم.”

که در اکتبر 2015 آغاز شد، در حال حاضر در لس آنجلس، اورنج کانتی، سان دیگو و میامی فعالیت دارد.

پاسخ دهید