شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره ماشین عروس فرودگاه

اجاره ماشین عروس فرودگاه

توسط هزینه های کاربر اجاره ماشین عروس مشتری پرداخت می شود، فرودگاه بین المللی جان گلن کلمبوس خواهد یک مرکز جدید کرایه ماشین در سال 2020 را باز کنید.

ترنر شرکت ساخت و ساز قرارداد نزدیک به 106 میلیون $ برای ساخت این تاسیسات در 10 جریب در نزدیکی مرکز اموال فرودگاه اعطا شده است.

سطح یک و دو پارکینگ جدید، که در حال حاضر خانه عملیات کرایه ماشین، تبدیل خواهد شد برای خدمت به تقاضا برای پارکینگ های عمومی است.

“مشتریان اجاره ماشین ارزش ما و کسب و کار خدمت به آنها از یک مرکز مدرن اختصاص داده شده به نیازهای منحصر به فرد خود را بهره مند خواهد شد، در حالی که مسافران دیگر از ظرفیت پارکینگ اضافی آن را در گاراژ ایجاد خواهد شد بهره مند خواهد شد، گفت:” ایلین رابرتز، رئيس جمهور و مدیر عامل کلمبوس خودگردان فرودگاه منطقه.

برای اینکه در سال 2018 و 2019 در نزدیکی محل یک ترمینال آینده ساخته، از این مرکز رنت ماشین اجازه خواهد داد که مسافران به رها کردن و انتخاب کنید تا اتومبیل کرایه از یک محل متمرکز. وقتی ترمینال جدید باز می شود، یک پل آسمان دو امکانات ارتباط برقرار کنند. تا آن زمان، مشتریان اجاره خودرو خواهد شد به و از ترمینال فعلی سفرآلامو.

امکانات جدید کرایه ماشین، است که توسط سفرآلامو طراحی شده است، خواهد از یک آماده / منطقه بازگشت برای وانت و رها کردن کرایه ماشین، یک به نوبه خود در اطراف منطقه سریع که در آن شرکت های کرایه ماشین سوخت خواهد تشکیل شده و تمیز کردن وسایل نقلیه بین اجاره، و یک منطقه خدمات به مشتریان برای اجاره و بازگشت وسایل نقلیه.

پاسخ دهید