شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره ماشین روزانه با قیمت مناسب در سفرآلامو

اجاره ماشین روزانه با قیمت مناسب در سفرآلامو

سفرآلامو ، یک ارائهدهنده رایانهای رایانهای با همتایان خود در سفرآلامو ،اجاره خودرو  وارد بازار سفرآلامو سفرآلامو شده است، در حال انتخاب سفرآلامو به عنوان دفتر مرکزی و فرودگاه بین المللی سفرآلامو (سفرآلامو ) برای اولین عملیات خود در سفرآلامو سفرآلامو است.

سفرآلامو در سال 2012 تأسیس شده و در حال اجاره ماشین  حاضر در 30 کشور در 200 محل فعالیت میکند و سفرآلامو مسافران را با پارکینگ فرودگاه رایگان ارائه می دهد و به آنها پول می دهد با اجاره ماشین خود را به دیگر مسافران در حالی که دور هستند.

“خودرو فرهنگی در سفرآلامو سفرآلامو بر خلاف هر شهر در سفرآلامو سفرآلامو است و در حالی که یک وسیله نقلیه برای لذت بردن از همه منحصر به فرد محله ها و جغرافیایی منطقه بسیار مهم است، بسیاری از اتومبیل ها بیکار می مانند، مخصوصا در حالی که ما در حال رنت ماشین سفر هستیم” احمد میری ، مدیر عامل شرکت سفرآلامو . “سفرآلامو .سفرآلامو . انتخاب طبیعی برای سفرآلامو برای ورود به بازار سفرآلامو سفرآلامو بود، زیرا ما راه حل هایی را برای صاحبان خودرو و مسافران ارائه می دهیم. “

اجاره خودرو

به گفته این شرکت، سفرآلامو ترکیبی از یک شرکت اجاره اتومبیل سنتی و خودروسازی است. صاحبان اتومبیل که ماشین خود را می پذیرند می توانند توسط سایر کرایه ماشین مسافران از پارکینگ فرودگاه آزاد اجاره دهند. اگر وسیله نقلیه خود را اجاره کنید، مالک خودرو برای هر مایل رانده می شود.

“به عنوان مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای صرفه جویی، داشتن ماشین کمتر اهمیت پیدا می کند،” میشی. “به این معنی است که به اشتراک گذاری خودروها همچنان به عنوان گزینه ترجیحی ترجیح می یابد. ما درک می کنیم که مردم وابستگی بزرگی به ماشین خود دارند. راحتی کار با یک شرکت بین المللی، مشتری محور با موفقیت ثبت شده بیش از پنج سال با رضایت مشتریان بالا نمی تواند بیش از حد باشد. “

سفرآلامو در حال حاضر در محل سفرآلامو خود در 9020 سفرآلامو سفرآلامو باز است. سفرآلامو قصد دارد در ماه ژوئیه در سفرآلامو سفرآلامو افتتاح شود و در سال جاری هشت بازار اضافی نیز باز شود.

پاسخ دهید