شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
اجاره ماشین در ماون

اجاره ماشین در ماون

اجاره ماشین در ماون

اجاره ماشین در ماون سرویس اجاره ماشین در انزلی اکنون وسایل نقلیه را برای راننده های آزاد در لس آنجلس، سان دیگو و سان فرانسیسکو فراهم می کند. رانندگان دسترسی به وسایل نقلیه ای که می توانند برای مراسم مستقل مانند ارائه بسته، تحویل غذا و یا مواد غذایی و به اشتراک گذاری سواری استفاده کنند.

به گفته شرکت، در پاییز سال 2017، در بوستون، فونیکس، واشنگتن، دی سی، بالتیمور و دیترویت راه اندازی خواهد شد.

برای خدمات ، با اجاره ماشین در مشهد و خدمات به اشتراک گذاری سوار همکاری داشته است. در حال حاضر اضافه شده است، یک سرویس سوارکاری است که به والدین خود کمک می کند که بچه ها را به جایی که باید بروید، به عنوان شریک جدید خود.

اجاره ماشین در ماون وسایل نقلیه موتون برای قیمت های مسطح هفته ای که شامل ماشین، مایل های نامحدود، بیمه (منهای ) و تعمیر و نگهداری هستند، در دسترس هستند. قیمت گذاری از 189 دلار به اضافه مالیات برای شورلت کروز آغاز می شود. خودروهای اضافی عبارتند از  (209 دلار در هر هفته به اضافه مالیات)، Trax (219 دلار در هر هفته به همراه مالیات)، (225 دلار در هر هفته به همراه مالیات) و (229 دلار در هفته به همراه مالیات).

برای مدت زمان محدود برای رزرو با شارژ رایگان در ایستگاه های اجاره ماشین در گیلان در دسترس است. بیش از 100 بولت در حال حاضر در دسترس در لس آنجلس؛ انتظار میرود این تعداد تا پایان سال دو برابر شود، طبق گفته شرکت. در سانفرانسیسکو، حدود 125 بول در پایان سال ارائه خواهد شد. در بوستون، سرویس با 20 بولت آغاز خواهد شد.

اجاره ماشین در ماون راشل بختاچاریا، افسر رشد گفت: “ما متعهد به آوردن های بولت به همه بازارهای اجاره ماشین در شیراز است.” “رانندگان می خواهند بولت به دلیل صرفه جویی در هزینه و همچنین کمک به اهداف انرژی و محیط زیست. اقتصاد آزادانه در حال رشد است و Maven Gig همراه با آن به منظور ارائه راه حل های حمل و نقل برای رانندگان آزاد است. “

پاسخ دهید