شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره ماشین در سعادت آباد تهران

اجاره ماشین در سعادت آباد تهران

اجاره ماشین در سعادت آباد تهران هرتز قراردادهای اجاره الکترونیکی را معرفی کرده است و خدمات اجاره خودرو در سعادت آباد و اجاره ماشین خود را برای همه مشتریان در مکانهای شرکتی خود در ایالات متحده گسترش داده است.

به گفته این شرکت، مشتریان هم اکنون می توانند شرایط دریافت و شرایط خدمات اجاره و شرایط مهمی از اطلاعات تماس از جمله شماره های کمک های کنار جاده ای را از طریق ایمیل برای دسترسی آسان تر دریافت کنند.

مارک های هرتز جهانی دلار اجاره خودرو و کرایه اتومبیل نیز ارائه موافقت نامه اجاره الکترونیکی و رنت ماشین به مشتریان. این سرویس ها تا پایان سال جاری در تمامی شرکت های کرایه ماشین در دسترس خواهد بود و در سال 2017 به کشورهای دیگر راه پیدا خواهند کرد.

اجاره اتومبیل در تهران

اجاره ماشین در سعادت آباد تهران الکس مارن، معاون اجرایی اجرایی اجاره اتومبیل در تهران  در آمریکای شمالی، اظهار داشت: “ما می دانیم مشتریان ما، به خصوص مسافران تعطیلات، می خواهند سریعا به راه خود ادامه دهند.” “با دادن گزینه های مشتریان برای دریافت اطلاعات اجاره به صورت الکترونیکی، از جمله دریافت آنها، ما سریعتر و کارآمدتر می شویم و سریعتر و سریعتر عمل می کنیم. همچنین مشتریان می توانند فورا به این اسناد دسترسی پیدا کنند از هر کجا و هر زمان.”

اجاره ماشین در غرب تهران

اجاره ماشین در سعادت آباد تهران مشتریان می توانند اجاره ماشین در غرب تهران از این خدمات جدید با ارائه یک آدرس ایمیل در زمان رزرو استفاده کنند. یک نماینده هرتس آدرس ایمیل را در زمان برداشت و بازگرداندن تأیید می کند. برای مشتریانی که نمی خواهند منتظر یک شرکت کننده در اتمام خودرو خود باشند، می توانند از سرویس  و  استفاده کنند و به راحتی کلیدهای ماشین را ترک کنند و در مکان های انتخابی شرکت کنند.

مزایای اجاره خودرو ، اپراتور مزایای استفاده از مارک های ، اعلام کرده است که محل جدید اجاره در فرودگاه بین المللی فیلادلفیا را اعلام کرده است.

اجاره اتومبیل

اسکات داوودو، رئیس گفت: ” اجاره خودرو افتخار و افتخار دارد که در فرودگاه بین المللی فیلادلفیا افتتاح شود.” “این آخرین مکان انتخابی استراتژیک طراحی شده برای سرعت بخشیدن به رشد شرکت و افزایش رکورد ملی ما است. فیلادلفیا همچنین یک مرکز مهم برای ما است؛ زیرا مقدار زیادی از ترافیک ورودی اروپا را مدیریت می کند و این شهر دروازه ای برای شرکای شرکت اجاره ای، اجاره اتومبیل است. “

اجاره ماشین گفت: “داشتن حضور در شهر عشق برادر یک فرصت عالی کسب و کار برای رنت ماشین است”، که اجازه می دهد تا ما همچنان از نیازها و انتظارات مشتریانمان فراتر برویم و تجربه سفر ارزشمند را ارائه دهیم. “

پاسخ دهید