شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره ماشین در تهران گسترش میابد

اجاره ماشین در تهران گسترش میابد

سرویس اجاره ماشین به تهران گسترش یافته است. رانندگان اجاره ماشین دسترسی به وسایل نقلیه ای که می توانند برای مراسم مستقل مانند ارائه بسته، تحویل غذا و یا مواد غذایی و به اشتراک گذاری سواری استفاده کنند.
برنامه از ماه مه در سن دیگو پخش شده است. به گفته این شرکت، وسایل نقلیه الکتریکی اجاره خودرو تا 20،000 مایل در سن دیگو رانده شده اند. این سرویس در اواخر امسال در لس آنجلس راه اندازی خواهد شد.

برای خدمات رنت ماشین و خدمات به اشتراک گذاری سوار همکاری داشته است.

اجاره خودرو

 

راشل بختاچاریا، مدیر استراتژی تحرک تجاری اجاره خودرو ، گفت: “آزادگان در اقتصاد به اشتراک گذاری، انعطاف پذیری را می خواهند، و کرایه ماشین یک راه بی همسایگی برای به حداکثر رساندن فرصت ها است.” “اگر راننده در یک سرویس خلوتی داشته باشد، آنها به راحتی می توانند به سمت دیگری تلنگر شوند و فشار را ادامه دهند.”
اعضای رنت ماشین می توانند یک خودروی شورلت بولت EV را برای 229 دلار در هفته به همراه مالیات، شامل بیمه، تعمیر و نگهداری، مایل های نامحدود و شارژ رایگان در ایستگاه های EVG برای مدت زمان محدود، رزرو کنند.

در سانفرانسیسکو، اعضای همچنین می توانند شورلت کروز (189 دلار در هفته)، شورلت مالیبو (199 دلار در هفته) و شورلت تراکس را رزرو کنند

پاسخ دهید