شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره ماشین برای سفرهای تجاری

اجاره ماشین برای سفرهای تجاری

 

 

گواهی، ارائه دهنده خدمات نرم افزاری مدیریت هزینه و سفر، نتایج سومین گزارش سالانه خود را در مورد روندهای هزینه اجاره خودرو سفر کسب و کار برای سه ماهه چهارم سال 2015 و سال 2015 منتشر کرده است.

برای اولین بار، در اکتبر چهارم سال 2015، Uber به طور موثر از فروش اجاره ماشین  به عنوان درصد کل سوارها در کشور به پایان رسید. طبق گزارش Certify، 41 درصد از مسافران مسافرین Uber را انتخاب کردند، 39 درصد از اجاره اتومبیل را انتخاب کردند و 20 درصد از آنها تاکسی را انتخاب کردند .

پیش از سال چهارم 2015، تنها رنت ماشین به عنوان درصد بیشتری از سواری نسبت به اجاره اتومبیل گزارش دادند.

، شماره 2 خدمات به اشتراک گذاری سوار، حساب برای بخش کوچکی از کل سواری، اما این شرکت در سال گذشته بیش از 700٪ افزایش یافته است، این گزارش می گوید.

رابرت نوا، مدیر عامل شرکت گفت: “در سه سال پس از انتشار گزارش برای اولین بار منتشر شد، ما شاهد قدرت نسبی اقتصاد در بخش های کلیدی بازار کسب و کار هستیم. “قیمت ها به طور پیوسته همراه با تقاضا برای خدمات مسافرتی سنتی افزایش یافته است و اکثر ما میزان نوسانات زیادی را در هزینه ها مشاهده نکرده اید یا فروشنده هایی که اغلب مسافران ترجیح می دهند. آنچه که پیش از این در سال 2013 پیش بینی نشده بود، رشد فوق العاده ایبر بود و تأثیر آن و سایر خدمات به اشتراک گذاری اقتصادی بر روی سفرهای شرکتی امروزه. این یک داستان است که در سالهای آینده ادامه خواهد یافت. ”

 

رنت ماشین


علاوه بر این، این گزارش در سه ماهه چهارم رتبه خدمات دارای امتیاز بالا را در اختیار داشت. از پنج ستاره،     کرایه ماشین در رتبه اول با 4.3 ستاره قرار گرفت و به دنبال آن، اتومبیل ملی در 4.2 ستاره، در 4 ستاره،  در 3.9 ستاره و  در 3.9 ستاره قرار گرفت.

برای سال 2015، شرکت ها 5 درصد از هزینه سفر و هزینه خود را در اجاره اتومبیل صرف می کنند. درصد بالا شامل 19٪ در وعده های غذایی، 17 و در خطوط هوایی و 14٪ در محل اقامت، بر اساس گزارش. برای اجاره ماشین، هزینه متوسط ​​هزینه در هر معامله شخصی 186.42 دلار است.

گزارش تجزیه و تحلیل فروشندگان، مقادیر هزینه ها و داده های رضایت را از گزارش هزینه های شرکت که مستقیما از پایگاه مشتری خود جمع آوری می شود، بر اساس اطلاعات شرکت

پاسخ دهید