شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره ماشین ایالات متحده

اجاره ماشین ایالات متحده

سفرآلامو ، نظیر به نظیر ارائه دهنده اجاره ماشین بر فرانسه، وارد بازار ایالات متحده، انتخاب لس آنجلس به عنوان مقر خود و فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX) برای اولین عملیات ایالات متحده آن است.

در سال 2012 بنا نهاده شده و در حال حاضر در 30 کشور در 200 مکان های عامل، سفرآلامو ارائه مسافران با پارکینگ فرودگاه رایگان و کمک می کند تا آنها را به دست آوردن پول با اجاره دادن ماشین خود را به مسافران دیگر در حالی که آنها به دور است.

“فرهنگ اتومبیل در لس آنجلس است بر خلاف هر شهرستان در ایالات متحده، و در حالی که یک وسیله نقلیه به بهره گیری از همه از محله های منحصر به فرد و جغرافیای این منطقه حیاتی است، بسیاری از اتومبیل های بیکار نشستن – به خصوص در حالی که ما در حال سفر، گفت:” احمد Mhiri ، مدیر عامل شرکت سفرآلامو . “L.A. یک انتخاب طبیعی برای سفرآلامو برای ورود به بازار ایالات متحده از آنجا که ما ارائه راه حل برای هر دو صاحبان خودرو و مسافران بود. ”

سفرآلامو ترکیبی از یک شرکت کرایه اتومبیل سنتی و اجاره خودرو با توجه به شرکت است. صاحبان خودرو که موافق اجاره ماشین خود را می توان با مسافران دیگر اجاره ای از پارکینگ فرودگاه رایگان بهره مند شوند. اگر وسیله نقلیه خود را اجاره ای است، مالک خودرو برای هر مایل رانده پرداخت می شود.

“به عنوان مصرف کنندگان راه هایی برای صرفه جویی در نگاه، داشتن اتومبیل اهمیت تر می شود، گفت:” Mhiri. “این بدان معناست که کرایه ماشین ادامه خواهد داد تا به عنوان گزینه تحرک ترجیح رشد می کنند. ما درک می کنیم که مردم پیوست بزرگ به ماشین خود را. راحتی کار با، شرکت بین المللی مشتری محور با سابقه موفق بیش از پنج سال با رتبه رضایت مشتری بالا نمی تواند اغراق آمیز باشد. ”

سفرآلامو در حال حاضر در محل LAX آن باز در 9،020 Bellanca خیابان است سفرآلامو قصد دارد برای باز کردن در سان فرانسیسکو در ماه جولای به دنبال هشت بازارهای دیگر این سال است.

پاسخ دهید