شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو BMW i8

اجاره خودرو BMW i8

سفرآلامو مستقر در تهران اجاره MPG ماشین BMW i8 شده به ناوگان اجاره ماشین همه سبز آن اضافه شده است.

این پلاگین در خودرو ورزش ترکیبی شامل فن آوری BMW TwinPower توربو و فن آوری BMW eDrive، با توجه به BMW ایالات متحده است. این برای اولین بار در نمایشگاه ایالات متحده در بهار 2014 منتشر شد.

با یک لیست انتظار از خریداران امیدوار به خرید BMW i8 شده، رنت ماشین آن می تواند یک شانس برای رانندگی وسیله نقلیه در تقاضا، عرضه، می گوید اجاره خودرو.

ناوگان همه سبز MPG شامل هیبریدی و وسایل نقلیه الکتریکی، مانند تسلا مدل S، تویوتا هایلندر هیبریدی، شورولت ولت، هوندا و i3 به BMW.

در اینجا در کرایه ماشین ، ما در وسایل نقلیه که انرژی کارآمد تخصص. که شامل ماشین ها و suv ها، و محدوده خودروهای هیبریدی به تزریق توربوشارژ دیزلی (TDI) و الکتریکی می باشد. مهم نیست که چه اولویت های فردی خود است، شما مطمئن برای پیدا کردن چیزی رضایت بخش و مقرون به صرفه در موجودی متنوع ما هستند. شاید شما به دنبال آخرین و بزرگترین ماشین الکتریکی است. در آن صورت، شما ما 2012 شورولت ولت، که می شود تا 93mpg بر روی باتری خود را (با بنزین برقی شهرستان / بزرگراه اقتصاد سوخت ترکیبی از 60mpg) دوست دارم. یا شاید شما می خواهید چیزی حتی اسپرت، که در آن شما ما تسلا مدل اس بالای خودرو ورزش ترکیبی در بازار امروز را دوست دارم، کارما سفرآلامو ترکیبی از اقتصاد سوخت ترکیبی نخبگان با شتاب و سرعت بالا از یک اجاره خودرو ورزشی برتر .

پاسخ دهید