شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو کامیون اس وی

اجاره خودرو کامیون اس وی

با توجه به داده های ناوگان خودرو، تولید کنندگان از فروش سالانه تا کنون فروش کامیون ها و اس وی ها در بازار اجاره به میزان 37.6 درصد از ژانویه تا اوت امسال نسبت به سال 2015 افزایش یافته است. مجموع کل سال ها تا به امروز نشان می دهد فروش به ناوگان اجاره ای سالانه 6.2٪ افزایش یافته است.

کریس براون، مدیر اجرایی اجاره ماشین می گوید: “من اعتقاد دارم که درصد بیشتری از فروش کامیون و SUV به ناوگان اجاره ای منجر به ارزش های باقی مانده تر نسبت به کامیون ها و اس وی ها نسبت به اتومبیل ها می شود.” براون اشاره می کند که دسته کامیون و اس وی شامل رنت ماشین است که ارزش های باقی مانده تر و انعطاف پذیری بیشتری را برای مشتریان اجاره ارائه می دهد.

همانطور که توسط کتاب سیاه اندازه گیری شده است، ارزش های پایین خودرو و جمع و جور در سال 2016 با کاهش هزینه ها و کاهش هزینه های سوخت در سال 2016، بر میزان عرضه فراوان و تقاضای ضعیف مواجه شده است.

به طور کلی، درصد فروش به ناوگان اجاره ای در سال 2015 کاهش یافته است هر ماه در حال حرکت از طریق 2016.

در حالی که سال با سود دو رقمی ماهانه آغاز شد، افزایش 6.2 درصدی، کوچکترین شکاف بین سالهای سال و سال را نشان می دهد. براون می گوید: “این یک نشانه استقبال می کند که ناوگان اجاره ای به اندازه تقاضا بیشتر می شود”.

اجاره ماشین کامیون

پاسخ دهید