شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو مشارکت اجاره ماشین

اجاره خودرو مشارکت اجاره ماشین

اجاره خودرو ، یک پلت فرم اجاره اتومبیل جهانی آنلاین، اجاره خودرو خدمات جدید اجاره اتومبیل را به عنوان یکی از ارائه دهندگان اجاره آن اضافه کرده است. این مشارکت در تاریخ 1 سپتامبر آغاز شد.

اجاره خودرو با دنبال کردن روند گسترده ای در مناقصه، با ارائه راهکار اجاره ماشین Car، بهترین خدمات را برای 103 میلیون مشتری در اختیار ما قرار می دهد. “اجاره خودرو خوشحال است که با اجاره ماشین همکاری داشته باشد که بهترین نرخ تبدیل را در کسب و کار ارائه می دهد. مایکل O’Leary، مدیر عامل شرکت اجاره خودرو . “این آخرین در یک سری از بهبود تجربه مشتری تحت برنامه” همیشه به دست آوردن بهتر “است. … ”

اجاره ماشین مستقر در ایرلند دوبلین، از سال 2004 تا کنون هزاران مارک مسافرتی را در زمینه اجاره اتومبیل و پشتیبانی مشتریان ارائه می دهد.

مایک مک گریتی، مدیر عامل شرکت اجاره ماشین گفت: “… در اجاره ماشین ، آنها یک شریک اجاره اتومبیل را با مقیاس، تخصص و پلت فرم تکنولوژی انتخاب کرده اند که به آنها کمک می کند تا وعده خود را به« همیشه بهتر شدن »انتخاب کنند. “این همکاری جدید، یک جاذبه طبیعی بین دو شرکت است که در زمینه های مرتبط با آن ها دنباله دار هستند؛ کرایه ماشین سفر هوایی را تغییر داده است در حالی که اجاره ماشین عروس همچنان به ارائه راه حل های حمل و نقل ابتکاری زمین برای خطوط هوایی و خرده فروشان آنلاین در سراسر جهان است. “

پاسخ دهید