شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو شخصی

اجاره خودرو شخصی

کسب و کار دو قابلیت وانت برای اجاره تجاری ارائه کرده است، اما این است که مصرف کنندگان اولین بار از این گزینه برای اجاره یک کامیون 3 / 4- و یا 1 تنی وانت با تکان دادن برای بکسل آسان از قایق، اعضای کمپ، تریلر، تماما خودروهای (موتور های آبی)، و تلفن همراه برف، با توجه به شرکت.

“گوش دادن و پاسخ به مشتریان خود انتقادی به مدل کسب و کار شرکت مهم است، گفت:” فرانک تورمن، معاون رئيس جمهور شرکت های بزرگ شرکت کامیون اجاره. “ما قرار تاکید بزرگ در ارائه راه حل های اجاره است که حمایت از آنچه مشتریان ما می خواهید برای به انجام رساندن – در تمام خطوط ما از کسب و کار. در واقع، ما برای اولین بار تصمیم به اجاره کامیون های در سال 1999 بر اساس تقاضای مشتری. سپس، در سال 2009، ما شروع به ارائه اجاره خودرو برای استفاده شخصی از آنجا که مشتریان حفظ پرسیدن که گزینه است. ”

ناوگان تجاری درجه اجاره شرکت نوع کرایه ماشین شامل طیف وسیعی از کامیون ها، کامیون باری، و وانت برای کسب و کار و همچنین استفاده شخصی. شرکت همچنین فروش به خوبی نگهداری و کم مسافت پیموده شده مورد استفاده قرار گیرد وظیفه متوسط ​​کامیون های تجاری، با توجه به شرکت.

شرکت کرایه اتومبیل و اجاره ماشین مشتریان دریافت وانت رایگان و کمک های کنار جاده 24 ساعته، می گوید این شرکت.

“از آنجا که ما شرکت اجاره ماشین عروس در سال 1999 راه اندازی شد، تقسیم شده است ارائه راه حل های مناسب برای اطمینان از مشتریان مدل مناسب در نرخ حق و برای شرایط مناسب دریافت خواهید کرد، گفت:” دیوید نستور، معاون رئيس جمهور ارشد عملیات در آمریکای شمالی برای تصدی. “این بدان معناست که تعالی خدمات به مشتریان است که در هسته هر دو ما اجاره کامیون و اجاره خودرو کسب و کار، که تنها بیشتر متمایز نام تجاری شرکت را در بخش حمل و نقل رقابتی.”

شرکت رنت ماشین دیده است 25٪ در سال بیش از سال رشد و در حال حاضر در بیش از 260 مکان در ایالات متحده، کانادا و پورتوریکو عمل می کند.

پاسخ دهید