شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو سریع سفرآلامو

اجاره خودرو سریع سفرآلامو

سریع اجاره ماشین، یک شرکت رنت ماشین ایرانی، در حال حاضر در فرودگاه بین المللی ابوظبی، عامل با توجه به یک گزارش که توسط مجله اخبار خلیج فارس. این فروشگاه چهارم آن برای باز کردن در امارات این سال است.

این 22 سریع محل کرایه یک خودرو را در امارات متحده عربی بر اساس این گزارش است. و 10 از آن داستان در منطقه ابوظبی واقع شده است.

“ما پیش بینی افزایش تقاضا برای اجاره ماشین به عنوان منطقه همچنان به دعوت footfall نمایی و ترافیک مسافری” ولید Boasy، مدیر منطقه سریع کرایه ماشین را برای سفرآلامو، گلف نیوز ژورنال گفت. “مشتریان بالقوه ما در سراسر نقاط عبارتند از گردشگران، مسافران کسب و کار و همچنین مردم محلی است. ما مشتاقانه منتظر گسترش خدمات ما در بسیاری از نقاط دیگر در منطقه است. “

آل Boasy گفت سریع کرایه یک خودرو را در انتظار به 11 درصد رشد در سال اول از باز کردن محل جدید در ابوظبی بین المللی. محل فروشگاه جدید در فرودگاه آسمان پارک پلازا معنی آن است که کاملا در موقعیت انتخاب کنید تا کسب و کار اجاره خودرو از مسافران تازه وارد.

سفرآلامو ، مدیر منطقه شرکت برای ابوظبی و العین، گفت ابوظبی را نشان می دهد وعده های بزرگ برای کرایه ماشین به لطف کسب و کار به جایگاه خود به عنوان یک مرکز اقتصادی و گردشگری در منطقه است.

سفرآلامو گفت: “ما پیش بینی افزایش تقاضا برای اجاره ماشین به عنوان منطقه همچنان به دعوت footfall نمایی و مسافر،”. “مشتریان بالقوه ما در سراسر نقاط عبارتند از گردشگران، مسافران کسب و کار و همچنین مردم محلی است. ما مشتاقانه منتظر گسترش خدمات ما در بسیاری از نقاط دیگر در منطقه است. “

پاسخ دهید