شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو در سفرآلامو با شرایط خاص

اجاره خودرو در سفرآلامو با شرایط خاص

 

اجاره ماشین  Globe، یک شرکت کرایه ماشین و کامیون بر پایه ، کیتس های اجاره اتومبیل تعاملی خود را در محل جدیدی در مونترال سوار کرده است.

در همکاری با ، محل در نزدیکی در مک گیل دانشگاه است که 40،000 دانش آموز ثبت نام و 8،000 کارمند. EVO خانه های تحصیلی طولانی مدت را با امکانات اجاره خودرو مانند استخر، ورزشگاه و Wi-Fi ارائه می دهد.

، یکی از بنیانگذاران و معاون فروش شرکت گلوب خودرو، گفت: “موفقیت های مکان های جداگانه ایستگاه های گلف به طور مستقل در مکان های سه گانه A، مکان های ترافیکی با دانشجویان و دوستان و خانواده آنها ملاقات خواهد شد.” “ما هزاره ها را به آنچه میخواهیم نزدیک به خانه می دهیم. بازارهای هدف ما دانش آموزان جوان هستند که نیاز به اجرای دستورات و یا گروهی از دوستان را در یک سفر رنت ماشین جاده ای که به تپه های اسکی و سایر فعالیت های مشترک می انجامد … ”

کیوسکهای برای هر دو دانشآموز و کسب و کار در منطقه اطراف راحت هستند. بر خلاف سایر آژانس های کرایه خودرو محلی، کیوسک ها هفت روز در هفته به ساعت 9 صبح باز می شوند. شبانه، شرکت می گوید.

کیوسک از فن آوری جریان ویدئو های تعاملی استفاده می کند که در آن کرایه ماشین یک عامل زنده مشتری را از طریق فرآیند اجاره ماشین کامل می کند.

با اسکن مجوز رانندگی، کیوسک اطلاعات را در عرض چند ثانیه جمع می کند و سپس پرداخت های کارت اعتباری را می پذیرد. سپس کیوسک توافقنامه، از جمله گزارش وضعیت را چاپ می کند و در صورت لزوم از خروجی گاراژ عبور می کند. کیوسک برای تکمیل معامله در عرض پنج دقیقه طراحی شده است، آیا مشتری در حال حاضر دارای یک رزرو است یا از ابتدا شروع می کند.

پاسخ دهید