شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو در داخل چین

اجاره خودرو در داخل چین

فرودگاه مدرن بین المللی گوانگژو، مانند دیگران در چین، هیچ شمارنده اجاره ماشین ، هیچ نشانه ای به اجاره مستقیم، هیچ امکانات تلفیقی، و هیچ گزینه شاتل هماهنگ. (با این حال، بر خلاف در ایالات متحده، تمام مترو به فرودگاه متصل شوید.)

ریچارد سیو اجرا می شود یک ناوگان از تنها 40 وسایل نقلیه، اما او به خوبی کار را با غذا به بانک ژاپنی نیاز حمل و نقل کارگران در خارج از کشور است. بانک ها به او اعتماد و بیشتر برای ارائه خدمات بهتر خواهد پرداخت. کسب و کار خود دهان به دهان است، بنابراین سربار خود کم است – بدون نیاز به یک وب سایت و یا حتی یک تکه خارج از دفتر خود.

رنت ماشین در چین

کنتراست کسب و کار ها Siu با که از اپراتور در حال اجرا یک کسب و کار اجاره اوقات فراغت در جزیره سفرآلامو از “اوآهو چین است.” این اپراتور به من وب سایت تلفن همراه نرم و صاف و یک عکس از بیلبورد خود، نشان داد در یک مکان نخست در این جزیره. او تنها 20 دستگاه اجاره خودرو در بازار به شدت رقابتی از 100 شرکت های کرایه ماشین . آن متریک به نظر نمی رسد به اضافه کردن – اما چگونه می توانم یک جوان (او نمی تواند بیش از 25 بوده است)، کارآفرین تکنولوژی زرنگ و دانا در بازار است که به طور کامل شکل نگرفته انکار می کنید؟

پس از ارائه رنت ماشین ، در نوعی بازی فوتبال راگبی از مبادلات نام کارت، اپراتور مستقل من برای مشاوره در او چگونه ممکن است در برابر شرکت های ملی زنده ماندن است. من برای یک لحظه متوقف شد. در واقع، بسیاری از چالش های مشابه در بازارهای غربی وجود دارد. من گفتم، پیدا کردن یک طاقچه و خود را به مشتریان خود را به طور مداوم دست زدن به آنها و درمان آنها است. او به من شده، هر چند او ممکن است یک پاسخ رضایت بخش تر انتظار می رود. همانطور که او به برداشت یک پاسخ بر روی آی فون خود را، من یک زنگ آشنا شناخته شده است. این روزها، آن تکنولوژی است که ما را متعهد است.

پاسخ دهید